Ministar financija najavio za 2020. još neka neoporeziva izdvajanja poslodavaca

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministar financija najavio za 2020. još neka neoporeziva izdvajanja poslodavaca

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

WoW, ovim tempom , stizemo Island i Finsku 3798 godine u stimuliranju poduzetnistva , i hvala HDZ-u koji planira vratiti proizvodnju u Hrvatskoj na razinu iz 1988 godine za tocno 6443 godine .

Sve, sve samo nikad ono pravo!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

sramota,mi smo koji radimo za minimalac očito najveće budale kad pušimo ovakva sranja od zakona nadajući se da će možda baš sad poslodavac podignuti plaću bar za 200kn,ali neće jer nemora,hvala vladi na ovakvim prekrasnim mjerama za nas sirotinju koja pokušava preživjeti u ovoj državi,hvala!!!

…….g MARIĆ, PRESTANITE raditi razdor među djelatnicima u Rep.Hrvatskoj, u kojoj samo
povlaštene tvrtke i političari – VAPE ZA NEOPOREZIVIM ISPLATAMA…..budući da je
kontrola VAŠIH primanja i Vama sličnima , sve veća….
Taman smo donijeli neki godišnji plan za isplatu neoporezivog dijela , koji ste najavili
za 2019…
Jbt, godina još nije prošla, već ste promijenili i dodali nove mogućnosti..? OD KADA?
što ćete smisliti na kraju poslovne godine…? Još pogodnosti, po mogućnosti da Vam
se uplaćuju na račune Croatia osiguranja is l…. u kojima krojite politiku?

Djelatnici misle, da je to GOTOVA STVAR. Da poslodavac , NE ŽELI njemu dati pogodnost,
da je škrt, da ne gospodari dovoljno dobro, jer nema VIŠKOVA , o kojima Vi stalno blebećete
u javnosti…. !

Lijepo recite….mi bismo si uzeli….ali, DAJTE PRVO SIROTINJI….. da se vide dobre mjere..
a mi ćemo POTIHO isplaćivati …SVE ŠTO SMO Vam dali u mogućnostima…

Kako ste prozirni….sramite se..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Lijepo recite….mi bismo si uzeli….ali, DAJTE PRVO SIROTINJI….. da se vide dobre mjere..
a mi ćemo POTIHO isplaćivati …SVE ŠTO SMO Vam dali u mogućnostima…

Kako ste prozirni….sramite se..

A iz kojeg to razloga bi ljudi poput nasih ministara ama bas ista poduzeli za sirotinju ili za narod ??? Oni gledaju na svoj dep a ovi poput Tolusica su uz tio i na teskim drogama pa pricaju bčjuzgarije na koje i djeca iz vrtica povracaju. Kolinda je cini mi se isto posegnula za nekim zescim opijatima. Tolusicu biznis krenuo izgleda …. Plenkovic je od pocetka na tabletama … blago nama

New Report

Close