MRUL (Meritus ulaganja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MRUL (Meritus ulaganja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=1651

Suricata suricatta

dobrodošla nam

napokon da netko dode na burzu a ne obrnuto

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ajmo neka prođe prva transkacija, pa neka igre počnu 🙂
Zna li tko po koliko su mirovinci ušli unutra u dokapu?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

investimire može neka fundamentalna analizica pasti? Vrijedi ovo šta?

evo nekih linkova https://mpluscc.com/wp-content/uploads/2018/12/Meritus-Ulaganja-d.d.-Informacijski-memorandum-izdanja-novih-redovnih-dionica.pdf

Za širenje biznisa M+ grupa IPO-om prikupila 93 milijuna kuna

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Znači upisano 93 mil.kn u rasponu cijene od 240,00 do 280,00 kn za jednu Novu dionicu.

Početna cijena trgovanja bi mogla biti oko 300 kn.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Nema još kupnje i prodaje na MRUL

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

BudFox,
?
ja bih prodao, ali ih nemam

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

@crnilabud

Vidjet ćemo šta će biti sa tim MRUL-R-A, pratimo zbivanja.
Valjda će netko staviti na prodaju. Ne znam po koliko
su mirovinci ušli u dokapu, zna tko?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Znači upisano 93 mil.kn u rasponu cijene od 240,00 do 280,00 kn za jednu Novu dionicu.

Početna cijena trgovanja bi mogla biti oko 300 kn.

gdje to piše

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

više volim proizvode od usluga – npr lakšemi je razzumjeti saponiju no optimu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Znači upisano 93 mil.kn u rasponu cijene od 240,00 do 280,00 kn za jednu Novu dionicu.

Početna cijena trgovanja bi mogla biti oko 300 kn.

gdje to piše
[/quote]

U dokumentu kojeg je postao kolega NaBiduAsku…ako sam dobro vidio na brzinu…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

iz prospekta proizlazi da su dionice kod bračnog para Orešković, OMF i NEK,
a cijena ?
to će oni odrediti

http://www.zse.hr/userdocsimages/prospekti/Prospekt-68201991752.pdf

Na burzu dolazi dionica iz prvog ovogodišnjeg IPO-a

Ulazak mirovinskih fondova povlači i obvezu uvrštenja dionica na Zagrebačku burzu, a koje se može očekivati tijekom ovoga tjedna. Međutim, s obzirom da se radi o investitorima s dugoročnim horizontom ulaganja, za očekivati je da Meritus ulaganja neće značajnije doprinijeti povećanju burzovnog prometa.

Doprinijeti će kao npr. Badel.

New Report

Close