Rade u Irskoj, a u Hrvatskoj popravljaju zube i uzimaju lijekove, ali država će im to sada ukinuti

Naslovnica Forum Komentari članaka Rade u Irskoj, a u Hrvatskoj popravljaju zube i uzimaju lijekove, ali država će im to sada ukinuti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tipičan primjer sitnozube stoke!!

tako i treba! rade i zarađuju vani, a liječe se na trošak svih nas koji ovdje uplaćujemo doprinose i zarađujemo puno manje od njih!…neka im zdravstveno plaćaju poslodavci u irskoj, njemačkoj itd.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutane, po toj logici treba i stanovnicima Bosne i Hercegovine isto ukinuti. Rade u BiH i tamo im se uplaćuju doprinosi ali budući da imaju hrvatske osobne ostvaruju sva prava kao i svi ostali rezidenti u Hrvatskoj. Dakle, što ćemo sada?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


zorangutane, po toj logici treba i stanovnicima Bosne i Hercegovine isto ukinuti. Rade u BiH i tamo im se uplaćuju doprinosi ali budući da imaju hrvatske osobne ostvaruju sva prava kao i svi ostali rezidenti u Hrvatskoj. Dakle, što ćemo sada?

za njih treba vrijediti isto pravilo: tamo gdje radiš, tamo plaćaš doprinose i ostvaruješ prava!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



zorangutane, po toj logici treba i stanovnicima Bosne i Hercegovine isto ukinuti. Rade u BiH i tamo im se uplaćuju doprinosi ali budući da imaju hrvatske osobne ostvaruju sva prava kao i svi ostali rezidenti u Hrvatskoj. Dakle, što ćemo sada?

za njih treba vrijediti isto pravilo: tamo gdje radiš, tamo plaćaš doprinose i ostvaruješ prava!
[/quote]
Apsolutno.
Zar nije dovoljno što ih je RH školovala besplatno, a sada ih netko bez uložene kune u njih eksploatira. Još bi trebali imati sve ostale beneficije.
Da ima pameti u vlasti odavno bi to sve regulirali zakonima.
Neka imaju zdravstveno i sve ostalo tamo gdje žive i rade.

imam jednog poznanika koji sa zenom radi u irskoj, on je dosao prije 1 mjesec a ona oko 10.06 kao na godisnji !
sritimo se u birtiji prije 3 dana i ja ga pitam jeli mu dosla zena ? je je dosla je prije par dana, evo cekam je kod zubara je preko puta popravlja zube !!!!!!!

voraX,
zasto te smetaju ovi iz bh ? pretpostavljam da mislis na hrvate prvenstveno ali drugi iz susjednih drzava te ne smetaju ???
moja je teorija oduvijek ” svima jednako” ali ti ocito nisi za jednakost !!!!


voraX,
zasto te smetaju ovi iz bh ? pretpostavljam da mislis na hrvate prvenstveno ali drugi iz susjednih drzava te ne smetaju ???
moja je teorija oduvijek " svima jednako" ali ti ocito nisi za jednakost !!!!

Kakva je to jednakost kada se ja mogu samo liječiti u bolnicama po republici Hrvatskoj dok oni mogu i kod sebe i kod mene? 🙄

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ljudi pokušavaju izigrati državu jer država svakodnevno izigrava nas. Ljutnja vam je usmjerena na krivu adresu.


Ljudi pokušavaju izigrati državu jer država svakodnevno izigrava nas. Ljutnja vam je usmjerena na krivu adresu.

Kada bismo rjesili pljacke koje izvode političari ovo sto spominjete bilo bi smijesno. Koliko novaca se poklonilo strancima, a koliko su poharacili politicari i uhljebi kad bismo vec jednom odrasli i tome stali na kraj …. raj na zemlji …



Ljudi pokušavaju izigrati državu jer država svakodnevno izigrava nas. Ljutnja vam je usmjerena na krivu adresu.

Kada bismo rjesili pljacke koje izvode političari ovo sto spominjete bilo bi smijesno. Koliko novaca se poklonilo strancima, a koliko su poharacili politicari i uhljebi kad bismo vec jednom odrasli i tome stali na kraj …. raj na zemlji …
[/quote]
mogli smo svi imati zlatne zube i baš bi nam lijepo stajali u ovoj ciganiji




Ljudi pokušavaju izigrati državu jer država svakodnevno izigrava nas. Ljutnja vam je usmjerena na krivu adresu.

Kada bismo rjesili pljacke koje izvode političari ovo sto spominjete bilo bi smijesno. Koliko novaca se poklonilo strancima, a koliko su poharacili politicari i uhljebi kad bismo vec jednom odrasli i tome stali na kraj …. raj na zemlji …
[/quote]
mogli smo svi imati zlatne zube i baš bi nam lijepo stajali u ovoj ciganiji
[/quote]

Sami smo je uredili ! Ne zive ovdje svemirci

A ovi sto rade u hrvatskoj popravljaju zube u srbiji hahahhaa

što ste se napalili, doslovce ste ko šarani zagrizli udicu…u hr su zubari privatni i popravak zubiju i tako sami plačamo a i za lijekove isto tako plaćamo participaciju koja iznosi ćesto i više nego da ga sam kupuješ u sloveniji ili bosni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close