Država klijentu dala brod te 200 milijuna kuna poreznih obveznika

Naslovnica Forum Komentari članaka Država klijentu dala brod te 200 milijuna kuna poreznih obveznika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji je ekspert ovaj sindikalac Hadžić, vjerojatno se velike kompanije otimaju za ovakvog lumena. Ma, odjeeebite svi konačno s državne grbače.

… i još nešto. Jaružar nije gotov, tako da se ne radi o poklonu od 200 mio. kn, jer netko mora odtaditi završetak poslova na brodu. Po meni bi bilo super ako država dobije 100 mio. € od naručitelja. Znači, čaša je polupuna a ne poluprazna.

Kako god, pravi pokazatelj stanja i ljudi i drzave i političara. Sami sebi smo mitovi a zapravo jesmo što jesmo. Šaka jada u novoj federaciji.

A zašto bi ga dobio?

Neka ga zrežu u staro željezo.

Zakaj bi hrvatski poreznici financirali nekakve brodovlasnike.

Tko misli tipu prodati taj brod odmah 40 godina teške robije.

Zna se koliko brod košta +10% za zaradu.

@zez1, znači ti bi spržio, onako iz inata ili nekog iracionalnog principa 100 mio. €. državnog novca!?



@zez1
, znači ti bi spržio, onako iz inata ili nekog iracionalnog principa 100 mio. €. državnog novca!?

Pa ministar Horvat je uspio spržiti 925 miliona poreznih obveznika umjesto da završi brod.

Očito je ova Vlada i njihovi ministri potpuno nesposobni ( pa ne znaju prijaviti nekretnine i pokretnine a kamoli ih upisati u gruntovnicu i katastar).
Zar bi sada neki lik uz proviziju trebao zarađivati na nama.

Lijepo brod u staro željezo da Hrvati bar neke novce dobiju.

po nekim ovdje na komentarima, ispada da se takov brod moze prodat ko kilo kruha ?
sve je dobro ali komentirat cisto politikanski, interesira me dali bi sa svojom lovom tako da je bolje izgubit 1 000 000 000 nego 150 000 000 ???


po nekim ovdje na komentarima, ispada da se takov brod moze prodat ko kilo kruha ?
sve je dobro ali komentirat cisto politikanski, interesira me dali bi sa svojom lovom tako da je bolje izgubit 1 000 000 000 nego 150 000 000 ???

Kakvo politikanstvo. Boli me đon za te lo.pove.

Govorim da je nesposobna mafija omogućila da se naručitelj u potpunosti naplati iz jamstava.

Baš zato jer nikog jaružalo ne zanima osim dotičnog gospodina, mogu samo zaključiti da će netko razliku od 200 miliona kuna smjestiti u đep.

100 milja “investitoru” a 10 milja domaćim. Čitaj borgovcima.

A neki se još iščuđavaju.

Još malo ni psa neće biti u Hrvatskoj zahvaljujući Vama “domoljubima”!

Problem je u nama koji glasamo za te supke koji nas stalno “čiste” a ne u šavorićima i političarima i ostaloj bandi

Problem je što nemaš za koga glasat. Imali smo onog buzdonju ,ošo u Brisel i jede kavijar, a mi go  na kao i ranije. Sve je to ista banda…nema nam pomoći.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close