Pevec svojim djelatnicima isplatio regres od 1000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Pevec svojim djelatnicima isplatio regres od 1000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čast mi je da sam radio u ovoj tvrtci, iako u moje vrijeme nije bilo ovako jer je bilo pod Pevecima ali kad ovo čitam sretan sam zbog kolega koji su tamo ostali.

Svaka čast i samo naprijed!


Čast mi je da sam radio u ovoj tvrtci, iako u moje vrijeme nije bilo ovako jer je bilo pod Pevecima ali kad ovo čitam sretan sam zbog kolega koji su tamo ostali.

Svaka čast i samo naprijed!

Nema to veze sa vlasnicima.
Trziste rada utjece na povecanje placa i ostalih dodataka



Čast mi je da sam radio u ovoj tvrtci, iako u moje vrijeme nije bilo ovako jer je bilo pod Pevecima ali kad ovo čitam sretan sam zbog kolega koji su tamo ostali.

Svaka čast i samo naprijed!

Nema to veze sa vlasnicima.
Trziste rada utjece na povecanje placa i ostalih dodataka
[/quote]
Djelomično točno, ali se postavlja pitanje zbog čega i drugi trgovci ne slijede ovaj primjer. Naravno da ima još trgovaca poput Peveca koji povećavaju prava radnika ali većinom je i dalje ovo iznimka.
Plan Uprave Peveca da prosječna plaća bude 7.500,00 kuna kroz iduće 2 godine je pokazatelj i drugima u kojem smjeru treba razmišljati. Tada neće biti odlazaka iz Hrvatske.
Da bi država pomogla poslodavcima potrebno je još više povećati osobni odbitak. Tada će se do te plaće doći i brže od te 2 godine.

Prati velika vecina.
Pevec ima najjacu podrsku medija.
Ipak, to nece zadrzati mlade u RH

Bilo je i vrijeme da se u ovoj državi nešto pokrene u pravom smjeru. Ja kao bivši zaposlenik firme znam koliko ovo znači radnicima. Nadam se da je ovo samo početak i da će uvjeti rada biti sve bolji.

New Report

Close