Oporavak domaće burze: ‘Investitori su se počeli vraćati na domaće tržište kapitala’

Naslovnica Forum Komentari članaka Oporavak domaće burze: ‘Investitori su se počeli vraćati na domaće tržište kapitala’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U ostalim vijestima na Poslovnom: CROBEX oslabio drugi dan zaredom

koliko pričaju o “krizi Agrokor” bilo bi im pametnije da su nakon toga dobro “pročistili” burzu da se vrati povjerenje ulagača
a oni su odgovorili na način da su osnovali “akademiju” koja organizira “edukacije”
bolje da niti ne komentiram

Meni se cini da je na burzi mafija koja strogo kontrolira cijene. Kad se ljudi iskrcaju preko 80% onda krecu skokovi dionice po 5-6 puta.

Koja burza? Koda nad je to puka simulacija….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

A gdje Ivana je vasa pozicija u Plenkokrdiji ???? Vraca se povjerenje nakon “rješavanja“ slucaj agrokor ???? Buahaha … Prekrasna “rekonstrukcija“ Ageokora. To se u normalnim drzavama gospo moja zove plljačka i pustošenje drzave !!!


A gdje Ivana je vasa pozicija u Plenkokrdiji ???? Vraca se povjerenje nakon “rješavanja“ slucaj agrokor ???? Buahaha … Prekrasna “rekonstrukcija“ Ageokora. To se u normalnim drzavama gospo moja zove plljačka i pustošenje drzave !!!

Ali zato Gojko Drljača kaže da je ovo najuspješnija hrvatska vlada ikad!

https://novac.jutarnji.hr/rasprave-i-rjesenja/ova-vlada-ima-sansu-postati-najuspjesnija/8943602/

Koji koloslani promašaj u zaključivanju!

La vita e bella!

lako je za ove nove..brzo ce izgoriti ,,nego ovo dokupljivaci 10 godina sto su pokupovali optime po 50 kn ili dalekovode po 300 ili jos bolje viadukt ili igh po pa tisuca kn placali ,,a citam ih najpametniji su ‘preko tipkovnice a minusi po 90% ..



A gdje Ivana je vasa pozicija u Plenkokrdiji ???? Vraca se povjerenje nakon “rješavanja“ slucaj agrokor ???? Buahaha … Prekrasna “rekonstrukcija“ Ageokora. To se u normalnim drzavama gospo moja zove plljačka i pustošenje drzave !!!

Ali zato Gojko Drljača kaže da je ovo najuspješnija hrvatska vlada ikad!

Koji koloslani promašaj u zaključivanju!
[/quote]

Ja takoder smatram da je ova vlada uspješnija čak i od Senaderove !! I onda po Bandićevoj logici treba biti nagrađena i sa najvećom količinom dana zatvora.

New Report

Close