Hrvatski BDP porastao 3,9 posto, najviše unazad 12 godina

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatski BDP porastao 3,9 posto, najviše unazad 12 godina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo!

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ima Švica da drhti!!

Nauči gubiti ili odustani!!!

Uskrs u prvom kvartalu 2019 a u drugom 2018

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Obrnuto

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

To je prestrasno kakve baljezgarije se pisu …

Partija hdzsdp je u banani pa treba pumpat!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Partija hdzsdp je u banani pa treba pumpat!?

Pa ,kako mislite da politicka partija-e mogu “pumpati” ove podatke?
Sve dobre vijesti neki ovdje dovode u pitanje “teorijama urota”,a sve lose vijesti pozdravljaju????
Vrlo cudna logika i mentalni sklop,po meni?



Partija hdzsdp je u banani pa treba pumpat!?

Pa ,kako mislite da politicka partija-e mogu "pumpati" ove podatke?
Sve dobre vijesti neki ovdje dovode u pitanje "teorijama urota",a sve lose vijesti pozdravljaju????
Vrlo cudna logika i mentalni sklop,po meni?
[/quote]
Pa čitajte malo kolega (i između redova)! A i trenutak je malo čudan! Sve je super, proračun popeglan, samo puca po šavovima, kako države tako i grada Zagreba…… Rast prihoda na potrošnji je stvarno zabrinajvajući, reforma nigdje na vidiku, a dodana vrijednost vrlo slaba……i tko onada (ako ne navedena partija?) gura krafne u oči, sa šećernom stranom, građanima?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close