Cappelli ne sumnja u sezonu: Navike turista se mijenjaju, traže last minute

Naslovnica Forum Komentari članaka Cappelli ne sumnja u sezonu: Navike turista se mijenjaju, traže last minute

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nećakinja mi se bavi bookingom na Šolti. Od preko 100 jedinica za iznajmljivanje, tenutno su u manje od 10 njih gosti. Prošle godine je peti mjesec bio iznimno dobar.

Lažu! Buking je totalni pobačaj, u Splitu i okolici popunjenost je manja bar 20 %, pored zdravih očiju pokušavaju nas uvjeriti u suprotno. Last minute ove godine ne postoji, ko je prodao prodao je. Evisitor sustav nije mjerodavan, ljudi koji dosad nisu prijabljvljivali goste sad radi kazni prijavljuju, i tako se stvara prividan rast dolazaka a u stvarnosti situacija je obrnuta


Lažu! Buking je totalni pobačaj, u Splitu i okolici popunjenost je manja bar 20 %, pored zdravih očiju pokušavaju nas uvjeriti u suprotno. Last minute ove godine ne postoji, ko je prodao prodao je. Evisitor sustav nije mjerodavan, ljudi koji dosad nisu prijabljvljivali goste sad radi kazni prijavljuju, i tako se stvara prividan rast dolazaka a u stvarnosti situacija je obrnuta

U Splitu i okolici bas se većina toga ugovora last minute jer je Split HUB za druge destinacije i lokacija gdje se gosti kratko zadržavaju. Donositi sada sud o sezoni je na razini gatanja iz graha. Pa pretpostavljam da ste vi vrlo los gatač iz graha.

da, pouzdani izovi, kakav last minute. Booking je pao 20% cca. Ne računam Dubrovnik koji je svijet za sebe.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

http://www.seebiz.eu/cappelli-navike-turista-se-mijenjaju-ali-nema-panike/ar-193672/

a to znači : dok sam ja ministar, nema panike, plaća sjeda redovno

Ne vjeruj uhljebu niti kada laže! Prije mjesec-dva je pričao da nije za smanjivanje cijena…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close