Moody’s uputio jasnu poruku Banskim dvorima: Rejting Hrvatske će se dizati samo pod ovim uvjetima

Naslovnica Forum Komentari članaka Moody’s uputio jasnu poruku Banskim dvorima: Rejting Hrvatske će se dizati samo pod ovim uvjetima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Moody’s bu digao rejting nama , ak mi platimo njihovom kompiću iz Luksemburga 900 miliona jamstava za dredger. Koji je by the way , 80% dovršen već i radnici ga mogu bez problema dovršiti do kraja i isporučiti belgijskom masonu. Bez da nam posuka 900 miliona iz proračuna.
Čeka se da Marić i Plenković konačno puste međufinanciranje plaća.
Valjda i oni nešto čekaju.
Oni čekaju izbore.
A Moody’s i Brussel se tome opiru. Ispada, bolji ti je rejting ako u vjetar baciš 900 miliona kuna jamstava.
Nego ako spasiš poduzeće, gradnju i pomogneš 4000 radnika i zaposlenika.

Franklin

Spasiti poduzeće i brodogradnju. Zašto spašavati kriminalnu hobotnicu i neradnike u škverovima. Radnici su već otišli i dobri majstori, a ovi pred penziju idu u penziju i to je to. Vi spašavajte što hoćete ali ne od mojih novaca. Sa svojim novcima radite što hoćete, ali ne i sa mojim.

Rejting i dug Hrvatske je katastrofa… kolku kamatu placa npr Slovacka? Svi su nas presli, rast im je 2-3 puta vise, i to cesto od izvoza a ne napuhanog javnosektoraskog balona ili turizma.

New Report

Close