Na sudu preslušavane snimke Bandićevog urlanja, dogovaranja zapošljavanja i izmišljanja radnih mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Na sudu preslušavane snimke Bandićevog urlanja, dogovaranja zapošljavanja i izmišljanja radnih mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

najjače mi je čudesno ozdravljenje svaki puta ovoga kriminalca, iza doktorata treba ga predložiti za sveca budući da ima te čudesne moći

mi smo ipak zemlja slučaj


najjače mi je čudesno ozdravljenje svaki puta ovoga kriminalca, iza doktorata treba ga predložiti za sveca budući da ima te čudesne moći

čudesne trave su jako moćne, to je obični šljam od nečovjeka i predstavlja sebe vjernikom većim od pape



najjače mi je čudesno ozdravljenje svaki puta ovoga kriminalca, iza doktorata treba ga predložiti za sveca budući da ima te čudesne moći

čudesne trave su jako moćne, to je obični šljam od nečovjeka i predstavlja sebe vjernikom većim od pape
[/quote]
Tog covjeka su zagrepcani birali 6 puta za redom.Negdje sam procitao da niti jedan glavni grad u EU ima gradonacelnika kojeg su gradani birali 6 puta uzastopce.U ovom clanku ja ne vidim da je napravio ikakvo kazneno djelo.Ocito ga vecina gradana voli i cijeni,a za politicara ,to je jedino bitno.




najjače mi je čudesno ozdravljenje svaki puta ovoga kriminalca, iza doktorata treba ga predložiti za sveca budući da ima te čudesne moći

čudesne trave su jako moćne, to je obični šljam od nečovjeka i predstavlja sebe vjernikom većim od pape
[/quote]
Tog covjeka su zagrepcani birali 6 puta za redom.Negdje sam procitao da niti jedan glavni grad u EU ima gradonacelnika kojeg su gradani birali 6 puta uzastopce.U ovom clanku ja ne vidim da je napravio ikakvo kazneno djelo.Ocito ga vecina gradana voli i cijeni,a za politicara ,to je jedino bitno.
[/quote]
to bi ga odmah nominiralo uz druga Jožu, jer i sam kaže da je žensko da bi svima dao, ma krasan jedan gospodin, kao i birači mu također,
vama je ovo normalan birač, građanin i suradnik, meni nije, možda ja nisam normalan, ali na taj način ni s kim u životu ne komuniciram, meni on djeluje nesposobni šefojajcolizac,
https://100posto.hr/news/nakon-bizarne-audio-snimke-na-kojoj-bandic-urla-na-suradnika-vidu-nazvali-smo-covjeka-da-nam-sve-prokomentira-pricao-je-o-bandicu
to je valjda neka napredna komitetska komunikacija

Bandić je nekulturna seljačina koji nikad nije čuo za odgoj.

Nažalost i s godinama je ostao nepismeni nekulturni seljačina na kojeg Zagreb nije utjecao.

Iz Hercegovine i Bosne je doveo svoje kumove, rodice bez diploma i elementarnog znanja i napravio najveću mafijašku organizaciju.

Naravno ON je Pajac a glavni šefovi su u mraku a maskimalno pljačkaju zagrepčane.

Ono što je od njih ostalo.

Kako je sudstvo u Hrvatskoj korumpirano a Bandić je prijatelj Plenkoviću i HDZ-u (zašto me ne to ne čudi da se lo.povi štite) mislim da će se to moći jedino riješiti silom.

To je jedini način da opet vratimo Hrvatsku u hrvatske ruke poštenih građana.

Jer ovi na vlasti nisu čak ni Hrvati već su iz susjedne države i sve sami kr.iminalci.


Bandić je nekulturna seljačina koji nikad nije čuo za odgoj.

Nažalost i s godinama je ostao nepismeni nekulturni seljačina na kojeg Zagreb nije utjecao.

Iz Hercegovine i Bosne je doveo svoje kumove, rodice bez diploma i elementarnog znanja i napravio najveću mafijašku organizaciju.

Naravno ON je Pajac a glavni šefovi su u mraku a maskimalno pljačkaju zagrepčane.

Ono što je od njih ostalo.

Kako je sudstvo u Hrvatskoj korumpirano a Bandić je prijatelj Plenkoviću i HDZ-u (zašto me ne to ne čudi da se lo.povi štite) mislim da će se to moći jedino riješiti silom.

To je jedini način da opet vratimo Hrvatsku u hrvatske ruke poštenih građana.

Jer ovi na vlasti nisu čak ni Hrvati već su iz susjedne države i sve sami kr.iminalci.


U demokraciji se izbor gradonacelnika rjesava na neposrednim izborima i voljom gradana,a pozivanje na silu i nasilje je potpuno neprihvatljivo i protivno Zakonu!

nažalost 6 njegovih mandata je slika i prilika poratnog mentaliteta doseljenog u zagreb jer od zagreba kakv je nakad bio nije ostalo ni Z, ni ja nisam u originalu zagrepčanin al sam u svom odrastanju prihvatio
kulturu grada zagreba koja je tada postojala 90-tih iza toga apokalipsa kulture jer kad ovaj izgovori “Kaj” pola Mirogoja potone još 2 metra dublje
al nažalost bespredmetno je lamentirati jer ima takve kod sebe na poslu
moto takvih use nase i podase a za mene blažen onaj tko se g_lup rodio na ovim prostorima

mi smo ipak zemlja slučaj


najjače mi je čudesno ozdravljenje svaki puta ovoga kriminalca, iza doktorata treba ga predložiti za sveca budući da ima te čudesne moći

Ovo je jos jedan razlog zasto sam otisao… nije samo placa i standard, te ugoda zivota i javne usluge, zelim zivjeti u normalnoj zemlji. Ovo je tragicno sto se dogada. Nece on nikada u zatvor… nema sanse.


Iz Hercegovine i Bosne je doveo svoje kumove, rodice bez diploma i elementarnog znanja (…)

Nije istina. Vidiš da govori kajkavski. Dakle, vjerojatno je Zagor-ec.

Kaj su pustili ovu snimku da naprave Bandiću besplatnu reklamu ?



Bandić je nekulturna seljačina koji nikad nije čuo za odgoj.

Nažalost i s godinama je ostao nepismeni nekulturni seljačina na kojeg Zagreb nije utjecao.

Iz Hercegovine i Bosne je doveo svoje kumove, rodice bez diploma i elementarnog znanja i napravio najveću mafijašku organizaciju.

Naravno ON je Pajac a glavni šefovi su u mraku a maskimalno pljačkaju zagrepčane.

Ono što je od njih ostalo.

Kako je sudstvo u Hrvatskoj korumpirano a Bandić je prijatelj Plenkoviću i HDZ-u (zašto me ne to ne čudi da se lo.povi štite) mislim da će se to moći jedino riješiti silom.

To je jedini način da opet vratimo Hrvatsku u hrvatske ruke poštenih građana.

Jer ovi na vlasti nisu čak ni Hrvati već su iz susjedne države i sve sami kr.iminalci.


U demokraciji se izbor gradonacelnika rjesava na neposrednim izborima i voljom gradana,a pozivanje na silu i nasilje je potpuno neprihvatljivo i protivno Zakonu!
[/quote]

To se slažem s Vama kada bi Hrvatska bila demokratska država.
U slučaju kada imamo korupciju na svim razinama vlasti, kada imamo korumpirane sudove koje štite lo.pove i mafiju na štetu poštenih građana.
Kada imamo korumpirane političare koji pogoduju kr.iminalcima, koji naposljetku donose u Saboru zakone koji pogoduju i štite krimina.lce a služe za pljačkanje Hrvata.

Tada je dùžnost svakog poštenog građanina da se suprostavi mafiji, kriminalu i korupciji na sve moguće načine pa i silom.

Lp

@ bisakovi

Da je Hrvatska demokratska država tada bi nakon ovakve afere zapošljavanja svojih ljudi u ZG Holdingu gradonačelnik sam dao ostavku.
Ono što smo čuli, a i do sada smo sumnjali, da Bandić zapošljava ljude preko veze, bez kvalifikacija i da u Hodingu se izmišljaju poslovi za te niškoristi ljude a na račun i grbači Zagrepčana.
Sada znamo zbog čega je kum Ljubičić osnovao Holding.
Očito ne zato da smanji troškove zagrepčanima.

Pa da sada vidimo HDZ da li smo demokratska država.
Imaju predsjednika gradske skupštine koji je direktor inspekcija pa neka pošalje inspekciju.
Ako Bandić neće demokratski dati ostavku na gradonačelnikovo mjesto (sada imamo dokaz, snimku da je počinio kazneno djelo) HDZ ima većinu u gradskoj skupštini i ineka ga smijeni.

Ili izazove nove izbore.

Ako ništa ne naprave onda su HDZ i HNS isti kao Bandić koji podržavaju izmišljavanje radnih mjesta jer netko dobro kuva kafu ( ona i 70% konobarica u Zagrebu pa ne rade u Zagrebačkom Hercegovačkom Oldingu.

Bilo bi zanimljivo vidjeti na kojem to mjestu dotična radi i koju plaću ima.

Nadam se da sposobna u međuvremenu nije postala ministrica u Vladi, odnodno da radi u Vladi.

New Report

Close