ELPR (Elektropromet)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ELPR (Elektropromet)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pisao sam o Elektroprometu još prije mjesec dana da u njegovu vlasničku strukturu ulaze Floričić i Aureus fond…i evo ovoga petka se pokazalo da sam vam točne podatke dao…aureus je među prvih deset….bojim se da će mu se dogoditi isto ono što mu se dogodilo i kod Finvesta….neće moći van, jer kod prvog većeg porasta Victoria će van, ona je davno ušla, po znatno nižem prosjeku, neg’ što ga ima Aureus, pa će joj prinos kod, recimo, 350 kuna biti izuzetno dobar, dok će Aureus kod te cijene imati slab prinos, jedva 20% …..kad Victoria krene van idemo i mi…kaj ne?
Kupnja kod ove dionice je slaba, a ponuda jaka…

Preseljeno iz teme “Elektropromet-ELPR ” koja je obrisana.

14.02.2006. 19:07, optimist:

PD_Web, 14.02.2006. u 20:44
Mislim, da je danas uspeo preboj na 300 i kupnja se gomila.Sa obzirom , da je firma fundamentalno više nego dobra, a Aures je dospeo na 8. mesto, tu ne sljedi ništa drugo nego stabilan rast.Ako tome pridodamo i BV 440, današnji diskont je uskoro 50%.Ne zaboravimo ni priče o Grbešiču i mogčem preuzimanju ( o tome može Zimzi više reči), pa apetite slovenskog Merkura,.. Po meni o ovom trenutku definitvno dobar nakup, a dugo se neče više tržiti na ovim razinama, u to sam siguran.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Dobra perspektivna dionica s dobrim rezultatima i dobrom upravom po meni prilika za kupnju.

Koji dobri rezultati!? Daj nemojte se zajebavati.
Pad prihoda i dobit mizerna. [smiley9]


Koji dobri rezultati!? Daj nemojte se zajebavati. Pad prihoda i dobit mizerna. [smiley9]

Neće cijenu ove dionice diktirati prihodi i dobit, nego mreža trgovina po cijeloj Hrvatskoj, koja usput vrijedi jako jako puno.

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Monk:

Koji dobri rezultati!? Daj nemojte se zajebavati. Pad prihoda i dobit mizerna. [smiley9]

Neće cijenu ove dionice diktirati prihodi i dobit, nego mreža trgovina po cijeloj Hrvatskoj, koja usput vrijedi jako jako puno.

Prepovršno čitaš, ja nisam pričao o cijeni dionice, već o tome kako kažu-dobri rezultati.
Rezultati nisu dobri. A burza je burza, ona će diktirati cijenu Elpr-a. Nebi me čudilo i da dođe na book.

Vidim da je jaki odpor na cijeni od 313-319 mozda ovo prodajo victoria?

možda victoria i prodaje, ali je očito da netko i kupuje….mali ne kupuju u tim količinama….kad jedan veliki izlazi, a drugi veliki ulazi i nije tako loše…..pa victoria je izlazila iz FNVC na cijeni znatno nižoj od ove današnje, pa mi koji smo u Finvestu ostali i nismo baš pogriješili….puno faktora treba uzeti u obzir i kada se kupuje i kada se prodaje, ali i kada se u dionici ostaje.

U ovom slucaju se slazem sa zimzijem.

jao tako si me raznježio, dođi da te poljubim

*******obrisano od strane moderatora******
Gornja poruka pokazuje da ti priznajem kada si u prvau sto je jako jako rijetko ali nekada se desi.

Ipak, ne bi ja da se ti sa mnom slažeš, čak ni ponekad.

To je tvoj problem.
Ja sam realan i priznati cu ti kada si upravu makar to bilo jako jako rijetko.

a tko si ti da mi kazuješ kad sam ja u pravu, a kad nisam….da nisi ti možda bog ili si samo čovjek koji se bogom umislio….
što si ti?
mjerilo svih vrijednosti ovoga svijeta?
pa i da si sam bog pretjerao si i ovo ti je zadnji put da sam se s tobom u polemiku upustio….

New Report

Close