Tko će jeftinije: Jedan od najboljih diskontnih lanaca u Europi stiže na hrvatsko tržište

Naslovnica Forum Komentari članaka Tko će jeftinije: Jedan od najboljih diskontnih lanaca u Europi stiže na hrvatsko tržište

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mislim da rijetko koji novi lanac supermarketa može srušiti Lidl u Hrvatskoj, mada uvijek je lijepo vidjeti da se otvaraju novi, što daje mogućnost zapošljavanja. Što se tiće cijena Lidl neće sigurno spuštati, jer ionako imaju već jako dobre akcije kao što možete vijdjeti u katalogu[/url].


Mislim da rijetko koji novi lanac supermarketa može srušiti Lidl u Hrvatskoj, mada uvijek je lijepo vidjeti da se otvaraju novi, što daje mogućnost zapošljavanja. Što se tiće cijena Lidl neće sigurno spuštati, jer ionako imaju već jako dobre akcije kao što možete vijdjeti u katalogu[/url].
hebao te lidl, kad tamo uđem imam osjećaj da kopam po kanti za smeće. Ali rvati vole kupovati u tom škartu od butige. poslije se pitaju zašto su bolesni hehe

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close