Tedeschi o Uljaniku i 3. Maju: Blamaža, neodgovornost i neznanje

Naslovnica Forum Komentari članaka Tedeschi o Uljaniku i 3. Maju: Blamaža, neodgovornost i neznanje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Eto im IDS njihov koji drma Istrom već tri desetljeća…

Za početak njegov pajdo Zoki još dok su zajedno DJ-erali u Pepermintu.


Za početak njegov pajdo Zoki još dok su zajedno DJ-erali u Pepermintu.

ma što deda zna

Opet površna prepucavanja, tko je izdao više garancija.
Po meni je vidljivo da se radi o tipičnom lancu sreće, koji je prije dvije godine pukao.
Naime, ugovarao se je velik broj brodova, za koje cijena nije bila bitna, niti su se realno u tim rokovima mogli izgraditi, samo da bi se došlo do avansa, s kojima bi se onda krpalo samo preživljavanje Uljanika.
Ako to nije teški krimen odnosno prevara s predumišljajem, onda ne razumijem, o čemu mi uopće pričamo.
Ni kune više iz proračuna. Danas jedna njemačka kompanija na 300 hektara u Mađarskoj pravi veliki poljoprivredni koncern organske hrane, investicija cca. jedna milijarda eura, zaposleno direktno 2000 ljudi, a s kooperantima i dobavljačima cca. 10.000. A mi razmišljamo da li da ulupamo ovdje isti novac, 80% materijala za brodove se uvozi. Koja luda zemlja!


Opet površna prepucavanja, tko je izdao više garancija.
Po meni je vidljivo da se radi o tipičnom lancu sreće, koji je prije dvije godine pukao.
Naime, ugovarao se je velik broj brodova, za koje cijena nije bila bitna, niti su se realno u tim rokovima mogli izgraditi, samo da bi se došlo do avansa, s kojima bi se onda krpalo samo preživljavanje Uljanika.
Ako to nije teški krimen odnosno prevara s predumišljajem, onda ne razumijem, o čemu mi uopće pričamo.
Ni kune više iz proračuna. Danas jedna njemačka kompanija na 300 hektara u Mađarskoj pravi veliki poljoprivredni koncern organske hrane, investicija cca. jedna milijarda eura, zaposleno direktno 2000 ljudi, a s kooperantima i dobavljačima cca. 10.000. A mi razmišljamo da li da ulupamo ovdje isti novac, 80% materijala za brodove se uvozi. Koja luda zemlja!

da bi paraziti opstali, domaćin jednom mora biti caput, a po kolko su ono dobavljači peglali marže

Nije istina da je 3.000 zaposlenih isto kao u Varteksu jer su još stitine firmi kooperanata i dobavljača živjele od Uljanika i 3. maja.


Nije istina da je 3.000 zaposlenih isto kao u Varteksu jer su još stitine firmi kooperanata i dobavljača živjele od Uljanika i 3. maja.

je…puno je njih živjelo od uljanika i 3. maja…međutim u svemu ovome je to najmanje upitno, ono što je ovdije jedini problem je od čega ili koga su živjeli upravo Uljanik i 3. maj?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Naime, ugovarao se je velik broj brodova, za koje cijena nije bila bitna, niti su se realno u tim rokovima mogli izgraditi, samo da bi se došlo do avansa, s kojima bi se onda krpalo samo preživljavanje Uljanika.
Ako to nije teški krimen odnosno prevara s predumišljajem, onda ne razumijem, o čemu mi uopće pričamo.

upravo tako je pod zadnje “poslovao” i VDKT pa šutke i bez suvislog komentara po medijima, jednostavno nestao a isto tako je zapošljavao tisuće ljudi i nikome ništa, niti slova o tome…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Rekao je veliki moralni i intelektualni autoritet, nakon Jelene Veljače najveći kojega smo ikad imali.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Nije istina da je 3.000 zaposlenih isto kao u Varteksu jer su još stitine firmi kooperanata i dobavljača živjele od Uljanika i 3. maja.

…..da su svi sjedili doma i dobivali tzv. plaću bilo bi jeftinije, a dodana vrijednost veća! Istarska politička mafija je jaka i dobro umrežena! Kome nije jasno?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

IMHO tijek novca :
Porez-vlada- poticaj- ulpl ( uljanik plovidba ) – uljanik
Znaci izvor smo mi. Porezni obveznici.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close