Žalac: Netko mi smješta, ali ne znam kome smetam

Naslovnica Forum Komentari članaka Žalac: Netko mi smješta, ali ne znam kome smetam

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajde gđo, žalac, sada kada ste se zakopali sada vam neko smješta…isto su govorili i sanader i brkić i kalmeta i vidaković i još mnogi drugi koje su ulovili sa prstima u pekmezu

nemojte sramotiti niti sebe niti nas građane tim bijednim izgovorima i opravdanjima jer ste, jednostavno, ulovljeni na (ne)dijelu…ne vrijede vam niti fake ugovori niti fiktivne uplate jer min. financija koji kontrolira poreznu upravu je kontaminiran jašenjem đoletu na ramenima…

svima nam je jasno da posao sa drž i javnim sektorom, pogotovo kada je to posao od 50+ miliona kn, ne može dobiti bilo tko, niti bilo kako, nego samo insajder koji će zaradu podijeliti na sudionike u postupku i to se upravo u vašem slučaju i dogodilo ali ste bili toliko komotni i arogantni u tome svome ružićastom svijetu da ste bili uvjereni da ste nedodirljivi…eto, tom svojom arogancijom ili možda obićnom glupošću ste sada zahebali i izložili sebe i čitavu ekipu koje je odradila dobitnu kombinaciju i stojanovića i marića i sad po nanovijem i butkovića…pa naravno da vam smještaju kada ste se pokazali kao “naslabija karika”…

nama je svima jasno kako to u hr funkcionira i tko i kako dobija poslove, jasno nam je i da je to bila kombinacija koju ste konstruirali i odradili svi vi od ministara preko stojanovića do prometa iz splita da bi split dobio nove autobuse i jasno nam je da je bilo plijena i da se plijen dijeli jer to je u hr jednostavno tako… nego mene sada zanima tko je uzeo ostale pare jer ako je vaš dio bio mercedes od 400k kn a uobičajena provizija se računa najmanje 10%, tko je još sudjelovao u podjeli ostalih najmanje 4,6 miliona kuna i kolko od toga je otišlo u crni fond hadezja?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jako dobro Barbosa. Mui bien

bome za njoj smjestiti, treba se dobro namučiti

Gđa. Žalac je napravila veliku pogrešku kad je spomenula HDZ u kontekstu “smještanja” i fotelja joj se sad opasno ljulja. Zakon šutnje vrijedi za sve i dolazi ispred svih drugih zakona. Tolušić je npr. to puno pametnije izveo kad je za afere koje ga prate optužio “podzemlje”.

Kako to? Kako to? Sve je bilo dobro dok je ljepila plakate po Vinkovcima….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ovo je uvreda i za sve HDZ-ovce koji su mladi, sposobni, obrazovani i nemaju mrlja u karijeri, a ipak ne mogu doći na poziciju i to ministarsku.

smetaš nam svima i nestani. mi smo navikli na suptilnije lo.ove.

who dares, wins


bome za njoj smjestiti, treba se dobro namučiti

😂😂slažem se



bome za njoj smjestiti, treba se dobro namučiti

😂😂slažem se
[/quote]

Po svojoj prilici ,smješta ona, skupa sa jandrokovičem, možda neki nos u knjigu nekim ćatibu iz gruntovčana ili bandićevog prepuštenovca
I smjestiti će , samo pitanje levela do kojeg su stigli dogurati prije nego ih je inspektor nagib prokljuvio

New Report

Close