Planiraju graditi oko 800 stanova: ‘Sastajem sa sa svima koji imaju neku zanimljivu ideju’

Naslovnica Forum Komentari članaka Planiraju graditi oko 800 stanova: ‘Sastajem sa sa svima koji imaju neku zanimljivu ideju’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Udbo mafija kao što se vidi drma uvjerljivo “regionom” i to u svim područjima politike, biznisa, državnih i NVO institucija itd…itd…!

Zasto niko ne pise kako je Westbrook Estate LTD prevario nekadasnje gradzane tog zemljistima s kojima je napravio ugovor da ce jih izplatiti? i da ce jim ponuditi stanove koje bude gradio? 32 Familije su prevarene i sada se zna i od koga sto je i prije bilo potpuno jasno da iza toga projekta stoje slovenci al evo sada se zna i koji. Ja sam jedan od thi gradzana koji bio prevaren od Westbrook Estate LTD i na kraju sam morao izaci iz stana i platiti cak sve troskove odvjetnicima i westbrooku u visini 6000€ i do dan danas nisam dobio nista. Prevarili su nas na okruznom sudu u ljubljani uz pomoc nasega odvjetnika Iztok Drozdek, napravili su sudnu poravnavu u visi 3500€ zato da bi mogli izvesti sve na okruznom sudu na kojoj mi stanovnici Drabosnjakove ulice nismo smijeli prisustvovati jer su je pred samo sudzenje izmjenili i dodali 3 tocke po kojima su nas na cestu izbacili. Eto to vam je istina sva.

New Report

Close