Broj milijunaša u Hrvatskoj naglo raste: Evo tko su najbogatiji Hrvati

Naslovnica Forum Komentari članaka Broj milijunaša u Hrvatskoj naglo raste: Evo tko su najbogatiji Hrvati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

najbogatiji su “domoljubi ” ljeva ruka na srcu dok se svira himna a desna u dzepu naroda i imaju rezervirane prve redove kod bozanica .
ali necete dugo..ničija nije gorila do zore .

Milijunas u kunama ili milijunas u eurima

Zanimljivo, jedino ne znam za Grbešića, svi drugi su iz feudalnih komunističkih obitelji, “društveno-politički radnici”, “samoupravljači”, “antifašisti” i “revolucionari”.

Zna se gdje je hrvatska desnica – u Irskoj i Njemačkoj, u SR Hrvatskoj uspjeti mogu samo karijerni marksisti.


najbogatiji su "domoljubi " ljeva ruka na srcu dok se svira himna a desna u dzepu naroda i imaju rezervirane prve redove kod bozanica .
ali necete dugo..ničija nije gorila do zore .

malo bolje pogledati listu,
zamijenili ih “nasljednici” društvenog kapitala
nađi u Ameriki takog među najbogatijima


Zanimljivo, jedino ne znam za Grbešića,

Grba je vlasnik Koestilna, kad su ga pitali zasto je kupio KOES, njegov odgovor je bio “zato sto sam ko klinac volio medenjake”

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Jadni sigurno su danonoćnoradili mukotrpno radili pa zgrnuli toliko bogatstvo. Samo zaboravljaju da su na ovaj svijet stigli bez ičega pa tako i na onaj svijet idu bez ičega!


Jadni sigurno su danonoćnoradili mukotrpno radili pa zgrnuli toliko bogatstvo. Samo zaboravljaju da su na ovaj svijet stigli bez ičega pa tako i na onaj svijet idu bez ičega!

Dobro rečeno,ali to su izmislili bogati da bi utješili siromašne a u to se uklapa i vjerovanje da siromašnima pripada kraljevstvo nebesko !Činjenica je da bi netko dobio na lutriji 1000 000 kn mora njih mnogo izgubiti.Sa bogatašima nije baš isto ali jako,jako slično.

Slučajno, sasvim slučajno, a nešto sam blizu financijama, ne možete vjerovati koliko ima potpuno nepoznatih hrvata među vrlo bogatima. Nigdje, bar meni nije poznato, niti traga niti glasa.
To su ljudi od sadašnjih vremena, a sigurno ih ima i od ranije.


Slučajno, sasvim slučajno, a nešto sam blizu financijama, ne možete vjerovati koliko ima potpuno nepoznatih hrvata među vrlo bogatima. Nigdje, bar meni nije poznato, niti traga niti glasa.
To su ljudi od sadašnjih vremena, a sigurno ih ima i od ranije.

Istina, znam ih nekoliko koji su pokrenuli svoje vlastite firme iz garaze, dobro ih unovcili u pravilu
prodajom strancima. Nema ih po novinama, eventima, ne naslikavaju se na fejsu i instacu. Ulozili lovu dalje u posao i zive normalnim zivotom sa podebljim stanjem na racunu.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Pa je li toliko teško napraviti listu tih famoznih 200 najbogatijih hrvatskih OBITELJI?

Definirati što je to obitelj i javno objaviti listu tih famoznih 200 najbogatijih.

Domoljubi poput Tedeskog, Todorića, Mesića, Čačića…

Pozdravljam svakog milijunaša koji je poštenim poslovanjem i radom stvorio i radna mjesta,od kojih žive i mnoge obitelji.
To je sve lijepo čuti i divim se poslodavcima koji su uspješni,jer nije lako biti poduzetnik,pogotovo u zemljama,post komunizma,gdje ih svi gledaju kao bezdušne kapitaliste.Nije čudno,jer tako su odgajani u školama,a ponekad i opravdano,jer svašta se piše po novinama.
Što ima ljepše od toga kad su poslodavcu radnici zadovoljni i druže se zajedno,uživaju jedan život u haremoniji, ,slobodnog vremena,kulturnih događanja,zabave i kvalitetnog odgoja potomstva.
Sam Isus Krist je htio tako nešto.



Slučajno, sasvim slučajno, a nešto sam blizu financijama, ne možete vjerovati koliko ima potpuno nepoznatih hrvata među vrlo bogatima. Nigdje, bar meni nije poznato, niti traga niti glasa.
To su ljudi od sadašnjih vremena, a sigurno ih ima i od ranije.

Istina, znam ih nekoliko koji su pokrenuli svoje vlastite firme iz garaze, dobro ih unovcili u pravilu
prodajom strancima. Nema ih po novinama, eventima, ne naslikavaju se na fejsu i instacu. Ulozili lovu dalje u posao i zive normalnim zivotom sa podebljim stanjem na racunu.
[/quote]
Ne, ja govorim o nečemu drugom, nažalost.

New Report

Close