Volkswagen planira otovriti tvornicu u Srbiji?

Naslovnica Forum Komentari članaka Volkswagen planira otovriti tvornicu u Srbiji?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E moji foteljasi u saboru i vladi… ima i srbija da protutnji pored HR samo tako, jos cekamo i albaniju, pa da budemo zadnji ovom dijeli EU gdje bi se bilo sta moglo raditi… hebala vas takva politika i vođenje drzave

ja samo znam da nikad ne bih kupio VW vozilo sklopljeno u srbiji, a da ga plaćam kao da je proizvedeno u njemačkoj jer iako će na papiru biti istu, u praksi znamo da je to dan i noć

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pisat će da proizvedeno u Wolfsburgu. Pišeš kaj hoćeš.


Pisat će da proizvedeno u Wolfsburgu. Pišeš kaj hoćeš.

ne, neće…to je lako provjerivo i lako dokazivo, a kazne za takva muljanja koštale bi ih kao one s muljanjem oko ispušnih plinova na eko testu i mjerile su se u milijardama eura….zato to neće sigurno napraviti, pogotovo ne na području EU

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Očito da su ulaganja u Hrvatsku rezervirana isključivo za Debeljaka ,Danka Končara ,Tedeschija i ostale sekretara skoja

Neka idu zagađivati zrak u Srbiju i Tursku.
Mi imamo ekološku poljoprivredu,sunce,more i čisti zrak.
Hvala HDZSDP-u koji nam je osigurao zdrav život prošlih 25 godina.
A vjerojatno i slijedećih 25 godina.

Jos jedna Vuciceva laz pred izbore. Srbija uopce nije u razmatranju, a ako ne vjerujete evo vam pa se uvjerite http://business-review.eu/business/volkswagen-is-considering-romania-bulgaria-and-turkey-for-the-new-factory-for-skoda-karoq-and-seat-ateca-191877


ja samo znam da nikad ne bih kupio VW vozilo sklopljeno u srbiji, a da ga plaćam kao da je proizvedeno u njemačkoj jer iako će na papiru biti istu, u praksi znamo da je to dan i noć

tas-ov golf 2 sklopljen u sarajevu je bio poznat po svojoj kvaliteti jer su kontrole bile rigoroznije nego u njemačkoj. sad se sklapa u bratislavi. ako imaš takvih nedoumica onda si kupiš toyotu.

who dares, wins

New Report

Close