Amerikanka navela što joj je čudno u Hrvatskoj: Kad sam ušla u dućan, ostala sam zbunjena

Naslovnica Forum Komentari članaka Amerikanka navela što joj je čudno u Hrvatskoj: Kad sam ušla u dućan, ostala sam zbunjena

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Samo zna kritizirat. Jel joj čudno možda šta ljudi ne nose https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/587298/mike-je-amerikanac-iz-sestanovca-vratio-se-korijenima-u-cijelom-splitu-nije-nasao-dobar-burger-i-odlucio-je-napraviti-svoj-da-bi-ovako-zivio-u-sad-u-trebao-bi-biti-milijunas
” Živjeli smo na lipom mjestu u Americi, ali se svejedno bojiš za djecu i čak zakonski ne smiješ pustiti mlađe od 11 godina da se sami igraju vani. Nažalost, baš se na tako lijepim mjestima često događaju otmice. Ovdje to nisam doživio. Škole su dobre, a tu imamo rođake, prijatelje… Ali, isto mi je trebalo godinu dana da ih mirno pustim vanka – priznaje domaći “Amer”.

U američkim dućanima debilizam do debilizma koliko ambalaže troše i za koje gluposti pa tako: 6 PVC vrećica za 6 malih piva, pakirane 2 kriške luka u plastici i sl. Bahatluk na najjače….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close