Funderbeam.com

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Funderbeam.com

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otvaram temu pod naslovom Funderbeam.com jer mi se čini da ova platforma postaje sve popularnija kako među startapovima tako i među ulagačima.
TDA je tako za samo jedan dan prikupio 420.000€ i zatvorio kampanju.
Include već skoro dvije godine na sekundarnom tržištu jača kako cijenu tako i likvidnost.
Bikeep, meni zanimljiva priča, trenutno u kampanji prikupio nekoliko puta više sredstava od planiranog.
Entrio puno obećava… etc etc
Nadam se zanimljivoj raspravi na ovoj temi

Ima li tamo šta po P/E 10 ili povoljnije?

Stock, super na otvaranju teme… takoder i na otvaranju teme Include jos 2017.godine. Platforma je odlicna i nudi sve vise kvalitetnih startupova. (TDA, Bikeep i Include su trenutno i moji favoriti).
Nadam se da ce tema biti prepoznata i da ce sto vise korisnika prepoznati mogucnosti na Funderbeam platformi.
Btw… u Include syndicatu sam od pocetka i vjerujem da je ovo tek pocetak rasta s obzirom na potencijal , broj trzista na kojima rade i pogoto suradnja sa DT.

https://novac.jutarnji.hr/karijere/video-srusili-smo-rekord-u-samo-26-sati-prikupili-smo-tri-milijuna-kuna-od-investitora/8426135/

Koliko otprilike iznose dnevni volumeni trgovanja?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ovo vam je iz izvjesca za Q4 2018….
Trading activity was a real highlight in Q4. We settled 1,492 trades with a value of €348k, easily our most active quarter. 164 clients traded for the first time, and at the end of the period 899 clients had traded at least once. Most notably, a number of these have begun trading actively and we have also seen the development of specific trading strategies. This is exciting for the development of this product, and we expect to see further growth in Q1.

Top Digital Agency: Od Spark.me natjecanja do najuspješnije domaće Funderbeam kampanje

Jeli mi može netko objasnit kako ovo funkcionira? jeli ti se isplačuje dividenda na wallet ili? jeli uopće ijedan “Syndicate” ikako dosad isplatio ijednu dividendu?

Isplacene su dividende.
Za deteljnije informacije, registriraj se, logiraj, pa ces lako doci do takvih i ostalih informacija.

Ovo svakako procitajte do kraja… https://novac.jutarnji.hr/aktualno/evo-kako-ce-hrvatski-umirovljenici-ulagati-u-domace-startupove/8436539/

Za 15 minuta u Zagrebu u Petračićevoj 6, počinje International Showcase & Investor Event – Croatia kojeg organiziraju Funderbeam i HUB385.
Pridružite se.
Usput pogledajte današnje trgovanje Include-om na Funderbeamu.

Od danas otvorena nova kampanja Includa na Funderbeamu

Itko trgovao, iskustva?

Zanimljiva platforma. Ulozio manju svotu u 4 firme, i sad cekam. Neka barem jedna poraste 1000%, i bit ce ok 🙂
Registracija je jednostavna, tradw malo zapetljan, a sudjelovanje u kampanji prilicno jednostavno.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close