Sanacija Uljanika svakog zaposlenog građanina Hrvatske koštat će više od 7.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanacija Uljanika svakog zaposlenog građanina Hrvatske koštat će više od 7.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zašto bih ja ili bilo tko drugi sanirao pljačku Jakovčića, Miletića i ostalih iz krimainalne organizacije IDS!!??

Pa što se Debeljak uopće javljao.
Kaj misli da u Hrvatskoj žive buda.le koji neće tražiti da Uljanik vrati dugove.
Pa država može rodati zemljište i naplatiti se.

Ostatak računa dati Vrdoljaku koji se hvalio kako je sanirao brodogradnju i dao jamstva.


Zašto bih ja ili bilo tko drugi sanirao pljačku Jakovčića, Miletića i ostalih iz krimainalne organizacije IDS!!??

tako je! ne damo ni kune više za uljanik! ako debeljak neće preuzeti dugove neka ode u stečaj pa neka ga kupi netko kroz stečajni postupak!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Brodogradnja je kod nas simbol za propast i korupciju već 30 god.


tako je! ne damo ni kune više za uljanik! ako debeljak neće preuzeti dugove neka ode u stečaj pa neka ga kupi netko kroz stečajni postupak!

Kako ne damo kad smo već toliko dali? Istarska politička mafija dobro stoji jer je pravovremeno dijelila pa sad nema oponenta! Drugim rječima svi su nutra, nitko nebu stradal osim raje koja bleji i sve bu platila!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Blefer već se vadi van … nema on ni narudžbi ni Fincantieri ni banke iza sebe … sada svi glumataju kupujući još malo vremena do prve sljedeće plaće

Ideje naše benzin Vaš!


Zašto bih ja ili bilo tko drugi sanirao pljačku Jakovčića, Miletića i ostalih iz krimainalne organizacije IDS!!??

Jedna stranka u Hrvatskoj ima i sudsku presudu da je kriminalna organizacija, ali to nije IDS

A source close to the matter told Reuters that Fincantieri would act as an adviser to Brodosplit at this stage but would not be an investor.

https://www.reuters.com/article/croatia-shipbuilding/croatias-troubled-uljanik-shipyard-picks-partner-to-stay-afloat-idUSL5N1ZT4KW [reuters.com]

Zaustavimo Reuters!!!

Ideje naše benzin Vaš!



Zašto bih ja ili bilo tko drugi sanirao pljačku Jakovčića, Miletića i ostalih iz krimainalne organizacije IDS!!??

Jedna stranka u Hrvatskoj ima i sudsku presudu da je kriminalna organizacija, ali to nije IDS
[/quote]
Kažeš neka su i lopovi ako du naši! Morti budu i nama kaj dali!? Ista je to izdajnička družina samo malo podijeljena po terenu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close