Inspekcija otkrila: Hrvatima se prodaje hrana zaražena bakterijama i plijesni

Naslovnica Forum Komentari članaka Inspekcija otkrila: Hrvatima se prodaje hrana zaražena bakterijama i plijesni

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Neka mi netko objasni otkuda meso u centrima na akcijama po 18 kuna po kilogramu, gdje je tu inspekcija ministra sa špic cipelama.

Romel, 01.02.2019. u 09:25
hrana zaražena bakterijama i plijesni

Kud HDZSDP prođe domaća hrana ne raste!


Neka mi netko objasni otkuda meso u centrima na akcijama po 18 kuna po kilogramu, gdje je tu inspekcija ministra sa špic cipelama.

po njima bi nam mogli prodavati i već probavljenu

Negativna politika i propaganda protiv MESA.

U našoj školi pustili su djeci FILMOVE na temu zašto ne smijemo jesti kobasice. hrenovke , meso i sl..
uz obilje degutatnih scena i mučnih kadrova …
Posljedica : ….moje dijete / 13.g/ od tada NE JEDE MESO….Izbacuje iz tanjura svo meso….još joj je pred
očima slika odvratnih scena s pokvarenim mesom…..
Pa, sad..recite , u tim godinama jeli pametno- to što radite u školama ????
Pustite OBITELj na miru, da sama odredi što i kako će dati djetetu jelo..
A Vi se u školi pobrinite da bude manje tijesta ………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zašto niste naveli gdije ste i u kojim dućanima našli zaraženo meso e inspektorata samo baci sumlju !!!!!


Negativna politika i propaganda protiv MESA.

Slažem se sa svime što ste napisali. Meso se demonizira, a veganska i vegetarijanska propaganda (vjerujte mi, to postoji) se gura kao zdrava prehrana. Činjenica je da zbog izokrenute piramide ishrane ljudi debljaju i obolijevaju sve ranije od bolesti poodmaklih dobi (visoki tlak, kolesterol, srčani problemi, rak…)

Već duže pratim istraživanja na temu zdrave prehrane i postoji jasan i vidljiv pomak od piramide prehrane bazirane na žitaricama (koja nije temeljena na istraživanjima, već na pritisku ratarskog poljoprivrednog lobija u SADu) prema piramidi baziranoj na mesu. Zato je zaista žalosno što se Vašem djetetu pere mozak ovakvim filmskim uratcima koje ste opisali, no obzirom da su u igri veliki novci, a činjenice nisu na strani lobija, pretpostavljam da ćemo takvih slučajeva imati sve više.

Moj tata je imao svinju za klanje, oko 200kg.. Predao sam oglas u namjeri da životinju prodamo. Nitko se nije javio na oglas mjesec dana iako sam oglas svaki put modificirao u korist kupca (cijena nije fiksna, moguća obrada, kupnja polovice i sl.), toliko o tome da naši građani žele zdravu hranu! Sada se ti isti zgražaju na otkriću inspekcije, sutra će opet kupovati takvo meso…..

U svakom slučaju potrebno je ispitati sve uvoznike raznoraznih prerađevina, koje prođu desetine “ruku” a opet se u trgovačkim lancima prodaje po smiješnim cijenama..

New Report

Close