Dok se taje detalji ponuda zainteresiranih za Uljanik, jučer zaredale loše vijesti

Naslovnica Forum Komentari članaka Dok se taje detalji ponuda zainteresiranih za Uljanik, jučer zaredale loše vijesti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

prvo u zatvor ove što su dali državna jamstva i nisu kontrolirali poslovanje, vjerojatno nema dovoljno uhljeba “čitaj sarkazam” ima uhljeba al ne znaju q od posla a nakon toga ove lopine koje su izvlačile novac preko kvazi kooperantskih firmi i onda se probudim i shvatim da sam u hrvatskoj

mi smo ipak zemlja slučaj

“Neuobičajena je situacija da tvrtka koja kotira na burzi ne izvijesti javno o broju i nositeljima ponuda koje je prikupila na provedenom natječaju, što se dogodilo jučer s Uljanikom.”

Buni li se HANFA? ZSE? Gdje je zastita malih ulagaca? Zar nisu pricali da se radi na povratku povjerenje u ZSE? Gdje je poziv na transparentnost?

Prelosa i nesposobna ekipa bez kicme. Nije ni cudo sto je ZSE u ovakvom stanju i to je izravno njihova krivnja.

koliko ima uljanik zaposlenih 3.000 + 3Maj.. cca 1 tisucu,,
ajde da tim 4.000 zaposlenih damo prosjecnu brutto2 placu, 10.000 kn x 4.000 zaposlenih = 40 mil. mjesečno.. = 480 mil. kn godišnje..

to znači da tih 3.5 milijarde koliko su spalili, ako je samo toliko ispada da su svi tih 4.000 zaposlenih sjedili doma preko 7 !!!! godina bi mogli dobivati tu brutto plaću,, pa hebem ti političare i one koji su davali ta jamstva.. hoće i dalje potpisivati jamstva? za sljedećih 7.5 godina????

mene samo zanima šta je sa ostatkom jamstava? da li će građani platiti 3,5 milijarde a ovi debili prodati čistu firmu za 1 kn? da li će nakon toga doći do prenamjene zemljišta koje će netko za kn preuzeti?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Debeljak je prošlo ljeto rekao javno na tv-u da je slučaj Uljanik čisti kriminal, da su i njemu naručitelji brodova nudili da smanji cijenu novogradnji a za uzvrat bi mu uplatili ‘nagradu’ na osobni račun!!!
Na što On nije pristao.
I sad on pregovara s direktorima koji su i tada bili direktori, financija, ne znam točno kojih sektora…
Nevjerojatno.

Sadašnji direktor Uljanika došao je na mjesto direktora financija u svibnju 2018. iz TDR-a, tako da nema veze s ugovaranjem brodova. JFTR


mene samo zanima šta je sa ostatkom jamstava? da li će građani platiti 3,5 milijarde a ovi debili prodati čistu firmu za 1 kn? da li će nakon toga doći do prenamjene zemljišta koje će netko za kn preuzeti?

ako sam ja dobro razumio večeras Horvata kod Bage, on će tražiti od nas još fifti od novih 800mil.$ jer je eto takav plan restrukturiranja i to zag+htijeva EK, uz uvjet da Marić prethodno izmiri 6mlrd. kn starih jamstava, za koje nitko neće tražiti odgovornost stare uprave i članova Vlada, koje su garancije davale, ma krasno, ovi stvarno imaju namjeru rastjerati sve iz Hrvatske, tko ne želi plaćati njihove lopovluke



mene samo zanima šta je sa ostatkom jamstava? da li će građani platiti 3,5 milijarde a ovi debili prodati čistu firmu za 1 kn? da li će nakon toga doći do prenamjene zemljišta koje će netko za kn preuzeti?

ako sam ja dobro razumio večeras Horvata kod Bage, on će tražiti od nas još fifti od novih 800mil.$ jer je eto takav plan restrukturiranja i to zag+htijeva EK, uz uvjet da Marić prethodno izmiri 6mlrd. kn starih jamstava, za koje nitko neće tražiti odgovornost stare uprave i članova Vlada, koje su garancije davale, ma krasno, ovi stvarno imaju namjeru rastjerati sve iz Hrvatske, tko ne želi plaćati njihove lopovluke
[/quote]

6 milijardi?… to je onda cca 12-13 godina placa za sve radnike da nista ne radi samo sjede doma ????? Pa hebote jesu normalni ovi kreteni politicari? Do kada misle spaljivati toliko novaca…. a ekipa i dalje se kolje oko ustasa i partizana…. nije ni cudo da je ZSE u banani

Kakanje kroz gusto granje

Najmanje 95 % ljudi u RH je protiv da im se otimaju Milijarde kuna za Uljanik, spalionicu novca.
Treba skupljati potpise za referendum protiv ove OTIMAČINE.

Debeljak je jucer u emisiji Poligraf na HRT-u rekao da je Uljanik placao u nabavi 80% vecu cijenu od Brodosplita za iste stvari!!!
Kako biste vi kolege to nazvali?

New Report

Close