The Banker proglasio Vujčića najboljim europskim i svjetskim guvernerom u 2018.

Naslovnica Forum Komentari članaka The Banker proglasio Vujčića najboljim europskim i svjetskim guvernerom u 2018.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sva sreća pa mi imamo memoriju ko zlatna ribica od 15 sekundi

mi smo ipak zemlja slučaj

The Bankster? Koliko je to koštalo?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

………ha ha ha ha ha ha …….

Koja tragedija…

Anonimno, 03.01.2019. u 22:26
“Iznimno sam počašćen; veliko je to priznanje za Hrvatsku narodnu banku i mene osobno. Ova nas nagrada dodatno motivira da nastavimo raditi na našim ciljevima – stabilnosti cijena i tečaja, kako bi svaki građanin RH sa sigurnošću znao da ono što posjeduje ili će tek zaraditi neće izgubiti vrijednost. Mislimo i na hrvatske tvrtke i sigurnost njihovog financijskog poslovanja i mogućnosti financiranja. Nastavit ćemo nadzirati banke u cilju održavanja financijske stabilnosti, kao i unaprjeđivati prava potrošača i njihovu informiranost”, kazao je Vujčić u povodu dobivanja nagrade časopisa The Banker.

Nevjerojatno. Guverner posreduje pri dovodjenju vulture fonda koji Agrokoru nametne kamatarski i ucjenjivački roll-up kredit, čime sistemski rizik uopće nije smanjen već je samo odgođen (ne zaboravimo da je guverner i predsjedavajući Vijeca za financijsku stabilnost)?!

Time se direktno radi protiv interesa RH i financijskog sustava jer se nije djelovalo na smanjenje sistemskog rizika. Iako je uloga vijeca savjetodavna, ovakvo postupanje guvernera je u najmanju ruku skandalozno i za javnu je osudu, a kamoli za bilo kakvu nagradu?!

http://www.vfs.hr/h-o-vijecu.html


Ledica, 03.01.2019. u 23:59
"Iznimno sam počašćen; veliko je to priznanje za Hrvatsku narodnu banku i mene osobno. Ova nas nagrada dodatno motivira da nastavimo raditi na našim ciljevima – stabilnosti cijena i tečaja, kako bi svaki građanin RH sa sigurnošću znao da ono što posjeduje ili će tek zaraditi neće izgubiti vrijednost. Mislimo i na hrvatske tvrtke i sigurnost njihovog financijskog poslovanja i mogućnosti financiranja. Nastavit ćemo nadzirati banke u cilju održavanja financijske stabilnosti, kao i unaprjeđivati prava potrošača i njihovu informiranost", kazao je Vujčić u povodu dobivanja nagrade časopisa The Banker.

Nevjerojatno. Guverner posreduje pri dovodjenju vulture fonda koji Agrokoru nametne kamatarski i ucjenjivački roll-up kredit, čime sistemski rizik uopće nije smanjen već je samo odgođen (ne zaboravimo da je guverner i predsjedavajući Vijeca za financijsku stabilnost)?!

Time se direktno radi protiv interesa RH i financijskog sustava jer se nije djelovalo na smanjenje sistemskog rizika. Iako je uloga vijeca savjetodavna, ovakvo postupanje guvernera je u najmanju ruku skandalozno i za javnu je osudu, a kamoli za bilo kakvu nagradu?!

http://www.vfs.hr/h-o-vijecu.html
[/quote]
Pa i nije tako nevjerojatno kad znamo da je osim Knighthead fonda u priči oko Agrokora sudjelovalo još nekoliko američkih banaka i fondova.
Dovoljno za lobiranje.
A za tu daleku , egzotičnu državicu sa puno dobrohotnih ljudi , dovoljna je i usmena predaja nekolicine njih koji su je nakratko posjetili i dobro se okoristili.

Ista fora kao i sa adventom, platiš i proglase te najboljim, pa kaj znaju o bankarstvu nijemci i ostali.

nismo ga mi proglasili, nego oni, zar to ne govori dovoljno

New Report

Close