Agrokorovim kompanijama u novoj godini i nova imena, a i sam Agrokor će dobiti potpuno novo ime

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokorovim kompanijama u novoj godini i nova imena, a i sam Agrokor će dobiti potpuno novo ime

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Samo lagano spremajte novce za tužbe-. ..

Romel, 31.12.2018. u 16:20
Nova imena društava koja će početi s operativnim poslovanjem po završetku implementacije nagodbe vjerovnika Agrokora sastoje se od starog imena i dodatka plus

Iz perspektive malih dioničara bilo bi humano da se umjesto dodatka plus upotrijebio dodatak minus.

Jako , jako neprecizno i čista obmana.
Sramotno je što je to službena objava na stranicama tvrtke od strane skupo plaćenih pravnih savjetnika Agrokora.
To nisu nova imena postojećih društava već novoosnovana društva , navodno su to sada d.o.o. na koja će se prenijeti u postupku implementacije Nagodbe sva imovina postojećih društava , a dugovi i postojeći dioničari ostati će u sadašnjim društvima praznim ljušturama i otići u likvidaciju.
Ta novoosnovana društva u ovom trenutku nemaju nikakve veze sa Ledom , Jamnicom ,Beljem i dr. Veza će se uspostaviti tek ako i kada uspiju izvući imovinu iz postojećih društava i prebaciti je u svoja novoosnovana društva.
Nisam primila nikakvu obavijest od SKDD da sam sada vlasnik dionica Ledo plus r-a , Belje plus itd.
Zbog toga su , kako kažu , u prijelaznom razdoblju sjedišta svih ” plus ” društava u Zagrebu.
Naravno da je sigurnije sve to riješiti na jednom sudu u Zagrebu . Trgovačkom sudu.
I ja mogu osnovati za 20 000 kuna d.o.o. i nazvati ga ne Ledo plus jer je to ime sada zauzeto , ali npr. Ledo minus.
I Trgovački sud mi to ne može odbiti.
Jedino još nemam ideju kako prenijeti svoju imovinu u obliku dionica iz postojećih u
svoje novoosnovano društvo.

Jedino još nemam ideju kako prenijeti svoju imovinu u obliku dionica iz postojećih u
svoje novoosnovano društvo.

tu ce im padati nastavak zapocete pljacke a padat ce i jos nesto..vrijeme ce pokazati

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

Ovo je čisti kriminal. .Zbog slične situacije , na sudu u Bjelovaru…..sude tamo nekima, jelte,
za kazneno djelo……. ZLOUPORABA POLOŽAJA I OVLASTI……..jer , tamo neki direktor
je pustio da jedno društvo ode u picku materinu…a onda je registrirao drugo društvo PLUS d.o.o.

Pa, dobro jesmo li mi zbilja ovce…telad..koja druga živina ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

To je nevjerojatno koliko je HDZ opljačkao Hrvate od 1991.
HDZ Lo.povi.

Trebali su nazvati tvrtke LEDO NEXT Generation.
U ovom slučaju DEgeneration.

New Report

Close