Predsjednika HANFA-e otkrio kada će i na koji način krenuti oporavak domaće burze

Naslovnica Forum Komentari članaka Predsjednika HANFA-e otkrio kada će i na koji način krenuti oporavak domaće burze

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

samo neupuceni naivci vam jos vjeruju.
pokazite jedan nadzor koji je isao na ruku malima?

HANFA SE BRINE O NIČEMU….i ne zna kontrolirati ništa i ne služi nikomu..

POREZNA UPRAVA ISMIJALA POREZNU PRIJAVU POREZA NA KAPIT. DOBIT-..

Nakon što je INterkapital sam napravio prijavu poreza na kapitalnu dobit, na koju se
plaća porez 12 % – te nam dao upute – da istu prijavu PODNESEMO NADLEŽNOJ POREZNOJ UPRAVI..
službenik koji tamo radi- UMRO JE OD SMIJEHA ….. jedva suzdržavajući cinični osmjeh
kad je upisivao podatke prijave ….. zlobno mi je rekao….???
Pa, TO BAŠ HOĆETE PRIJAVITI …?

NIsam puno razmišljala, dugo sam u poreznom sustavu..i ne želim se igrati s obavezama…
Pa, DA ! ……….naravno. da hoću…..a kaj drugi nisu to prijavili ? ….Pa, nitko nije prijavio prihode
s odnove dividende u Međimurju……pa, ……I DRUGI IMAJU ZARADU, ne samo Vi,- bezobrazno mi je
odgovorio…ali-…..šuti,.
Kaj, ali…nisu prijavili…znači…samo sam ja buda- la to prijavila??? – on se smješka….i piskara po kompjuteru……

Prošlo je neko vrijeme………

Osvanula LISTA SRAMA..i naravno.,- porezni dug u manjem iznosu u odnosu na druge….
Drugi dan…pitamo ih…DObro, a gdje Vam je RJEŠENJE…zašto niste poslali ? Kakv o rješenje- to se ne PIŠE NIKAKVO RJEŠENJE ..? kAKO SE NE PIŠE rješenje …….samo tako se plati..??? Na koje brojeve i
kome..?

Pitam ja HANFU …. DA LI ONA IMA POJMA – tko je dobio Rješenja / kod nas NITKO !!! /
i TKO JE UOPĆE PRIJAVIO POREZ NA KAPITALNU DOBIT U ŽUPANIJSKIM ISPOSTAVAMA …????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kompjuterske programe s kojima trgujemo možete baciti u smeće…! Dok se ja ulogiram..
dok se pojavi neki signal s friškim podacima ??? …. Ja zadam nalog….više taj iznos ne postoji..
Pa, tko tu može kome garantirati sigurnost…KAD DRŽAVA NIJE SPOSOBNA SLOŽITI
LICENCIRANE PROGRAME ZA RAD NA ZG BURZI…..!
D R Ž A V A …! – a ne brokeri——–je -beš njihove programe …mogu te zaobići kad se sjete….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami porez na kapitalnu dobit i na dividendu nije jedna te ista stvar.

who dares, wins

Lik sa slike misli da je Mesija, a u stvarnosti čisti uhljeb na zadatku!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@miami, Prijava poreza na dohodak i Prijava poreza na kapitalnu dobit su dvije različite stvari. Dividenda se od 1. siječnja 2017. smatra konačnim dohotkom za koji se plaća konačan porez tijekom godine prilikom isplate dividendi. Za konačne dohotke ne podnose se godišnje porezne prijave niti se za te dohotke može provesti poseban postupak utvrđivanja godišnjeg poreza na dohodak. Dakle što se tiče Prijave poreza na dohodak – u poreznoj su vama dobro rekli.
Nego mene zanima vaš slučaj u vezi Poreza na kapitalnu dobit. Izgleda da niti drugi podnositelji nisu dobili rješenje o porezu na kapitalnu dobit što nije logično. Kako to protumačiti? Jel netko dobio poziv od Porezne zato jer nije podnio prijavu poreza na kapitalnu dobit a bio je obveznik podnošenja te prijave?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

oli je reko koje će dionice najviše rasti?

analogno digitalizaciji društva, klošar korača u korak s vremenom

Krenuti će frišku figu.
Barem se tako da zaključiti iz prospekta obaveznih mirovinski fondova.
AZ OMF, B kategorija…….minimalno 50% u obveznicama RH. Maksimalno 35% u dionicama RH i EU izdanja.

New Report

Close