Konzum za blagdane zatvara trgovine: ‘Želimo da naši zaposlenici uživaju s obiteljima’

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum za blagdane zatvara trgovine: ‘Želimo da naši zaposlenici uživaju s obiteljima’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ma je li? a za nas kupce vas zaboli ona stvar??? e pa od sada više ništa ne kupujem u konzumu nego sve kod onih kod kojih ću moći kupovati i za blagdane!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Idi u Austriju ili Njemačku, tamo ne možeš ni normalnom nedjeljom ništa kupiti. Ljudi se pripreme prije. U čemu je problem ?

Ja ionako ništa ne kupujem u vas pa mi je svejedno. Drago mi je za radnike,ali za vas me nije briga.


Ja ionako ništa ne kupujem u vas pa mi je svejedno. Drago mi je za radnike,ali za vas me nije briga.
kao što nas nije briga za tebe i tvoje bezvrijedne papiriće.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Ja ionako ništa ne kupujem u vas pa mi je svejedno. Drago mi je za radnike,ali za vas me nije briga.
kao što nas nije briga za tebe i tvoje bezvrijedne papiriće.
[/quote]
Nije tema “bezvrijedni papirići” već rad ,a ja imam pravo na svoje mišljenje.
Nisam ti ja kriv šta si na THNK likovao kada si digao par posto plusa i rano izašao pa ti je sada svak kriv i non stop piskaraš da ništa ne vrijedi. Ako ti je za utjehu i ja sam rano izašao ali bar ne želim da sve propadne da mi duši bude lakše. Lp

Društvena osjetljivost ne donosi profit – loša odluka.

Baš su grozni ti Rusi, ne daju nam raditi za kršćanske blagdane.

New Report

Close