Nevjerojatna računica Uprave: Uljanik za spas treba 1,3 milijarde eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Nevjerojatna računica Uprave: Uljanik za spas treba 1,3 milijarde eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma dajte više nogu u tur tom đikanu i da ga više nismo vidjeli.
Kako ih nije sramota dolaziti uopće s tom pričom?!?
1.3 mlrd EUR?!? Aloooo???

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

koji k ovi misle, da će cijela Hrvatska davati njima da ne rade, štrajkaju i grade vile, što radi taj novi DO Jelenić, zatvaraj bagru nezasitnu

Pa dajemo im vec 30 godina da piju jedu i skoro nista ne rade.

Nemaju srama trziti jos.

Za te novce, država može kupiti skoro cijeli talijanski Fincantieri i tamo graditi brodove bez gubitaka.

Market cap od Fincantijerija = 1.605 mlrd €
https://www.reuters.com/finance/stocks/overview/FCT.MI

Na kojim travama su ovi ???

Što ne izdaju dionice kao Uljanik plovidba?

R00kie
pa ovo je zadnja prilika da se još malo ugrabi, pa što je milijardica eura?
to ti je k’o spašavanje vojnika Agrokora, spasili oni moju kitu cvijeća (nije trebalo uopće jer su zdrava društva u pitanju) ali su usput sebe dobro namirili!

U to je uračunata zarada za savjetnike po uzoru na Agrokor.

gasi to smeće od firme , nećete našim parama.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Sramota je uopće napisati takav prijedlog. Da sam na mjestu vlade, istog momenta zatražio bih pokretanje stečaja!

Ignore: KressoM, delux

Sigurnije je to investirati u Eurojackpot .


Sramota je uopće napisati takav prijedlog. Da sam na mjestu vlade, istog momenta zatražio bih pokretanje stečaja!

….prvo red hapšenja, pa red oduzimanja imovine, pa red dugogodišnjeg zatvora…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ovi za sebe misle da su Au tele, o oni obični aaauuuuuuuu telci, a što znaju raz.ebat, neviđeno

Novinar piše: Končar je trebao izdvojiti između 180 i 320 mio. kuna. A on je spreman na samo 25 mio. €, koje preračunato u kune vrijede cca. 190 mio. kuna. Znači, Končar se nalazi u ragnu. U čemu je onda problem? Končar je vjerojatno bio naivan, kad im je posudio 12 mio. €!? Proći će godine dok se naplati. Inače, za ozbiljnu brodogradnju su svi oni neozbiljni. Končar, aktualna i bivša uprava te većina uposlenih.

New Report

Close