HRT veći nego sve ostale TV kuće zajedno

Naslovnica Forum Komentari članaka HRT veći nego sve ostale TV kuće zajedno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prihod po zaposlenom
Nova TV 1,2m.
RTL 1,19m
HRT 0,49m.
Od toga od pretplate cca milijarda, znaci 380m kn prihoda na 2781 zaposlenog iliti zdravoseljacki
cca 130.000kn. Fenomenalno.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Prihod po zaposlenom
Nova TV 1,2m.
RTL 1,19m
HRT 0,49m.
Od toga od pretplate cca milijarda, znaci 380m kn prihoda na 2781 zaposlenog iliti zdravoseljacki
cca 130.000kn. Fenomenalno.


dobro ih je još SKH natrpao i osigurao, a ostali dopunjavali

Čiji je MAX TV ? ……Tko uređuje tu shemu? T-com?…

Osobno – televizija je NAJBITNIJI ČLAN svake obitelji. Nezamislivo mi je provesti veče
bez otvorenog ekrana…
…svaki dan slušati…ja sam Ana Brdarić Boljat… a ja sam …taj i taj…i tako 365 puta na godinu..
…počinje Božićna ponuda filmova, crtanih filmova…pa, tko to može zamijeniti boljim sadržajem?
Videoteka s previše repriza i nekvalitetnih filmova..
Jelena Pajić,…osoba koja je uzdrmala čak i staložene voditelje NoveTV…
A sad i gosp. Savršeni-.-.a, šta će ti bolja zabava , ako ti je dosadno… ipak,. u kući treba toliko
televizora koliko je članova …jer poslije 20.00 sati…..nema parlamentarne većine za niti jednu
televiziju …svako na svoju stranu / program! /.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Osobno – televizija je NAJBITNIJI ČLAN svake obitelji. Nezamislivo mi je provesti veče
bez otvorenog ekrana…

Iskreno, ako ti je TV najbitniji clan obitelji, zao mi te.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Cijeli radni dan žene posvećuju Vama, obitelji…i poslu. A uvečer, uz svakodnevne večernje sitnice i obaveze – na redu su one….. ja sam bolesni filmofil, i nije mi teško odgledati ga u 2.00 ujutro.Pazim
na dnevne obaveze , a sa mnom živi muž i dijete od 13 g,Svatko gleda svoje.Ostali su odrasli.Obožavam televiziju, ne mogu zamisliti ni jedan dan bez svojih omiljenih programa, no, izbjegavam politiku, sjednice, domaće serije ,forume,sučeljavanja i slično….od informacija volim županijske panorame,
vijesti oko 18.30- 20.30 ..sve programe pomalo okrenem …
Izdvajam poprilično novaca za to ; max tv sa dosta uključenih dodatnih paketa , 2 Evo tv paketa i
jedan tele2…/ govorim o privatnom korištenju , možda tele2 plaća i moja firma xy…nije bitno.
Informacije smatram prestižom.
Tijekom dana jurcam okolo i radim što treba…šta me imaš žaliti…super mi je !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nacionalna televizija koja nema pravo prijenosa nacionalne reprezentacije. porez pod drugim imenom

New Report

Close