‘U tri godine nisam dočekao 400 kuna povišice, a Nijemci su mi odmah dali 2500 eura’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘U tri godine nisam dočekao 400 kuna povišice, a Nijemci su mi odmah dali 2500 eura’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne kuzim poantu svakodnevno ovakvih clanaka, osim ako nisu placeni ?

Točno tako.

A koja je poanta svakodnevnih članaka o SDP/HDZ promašajima? Ovo bar spada u pozitivne vijesti – jedan hrvatski stručnjak je pronašao svoju profesionalnu afirmaciju, za razliku od tisuća drugih koji i dalje kukaju.

Romel, 18.10.2018. u 10:48
novi poslodavac nudi 200-300 eura stimulacije za svakog varioca, bravara i montera kojeg dovede iz Hrvatske

Sve je to velika diskriminacija .
Zašto se za uhljebe ne daju nikakvi poticaji?

Mediji svakodnevno objavljuju bajkovite priče sa zapada i praktički potiču iseljavanja sa svojim nekritickim i manipulirajucim tekstovima. Pa i u ovome skracenom tekstu nema dijela iz cijelog članka gdje na kraju kaže da živi na katu privatne kuće sa Rumunjem i Bugarom!? To je valjda isto “super”. Naravno nema navedene cijene takvog stanovanja. Mediji recimo ne bi izvjestili da je nedavno 7000 ljudi prosvjedovalo u Minhenu zbog ogromnih cijena stanovanja!

Najbolje se učlaniti u htz i nema problema a u Zagrebu i okolici kod mikija.


Anonimno, 18.10.2018. u 11:54
novi poslodavac nudi 200-300 eura stimulacije za svakog varioca, bravara i montera kojeg dovede iz Hrvatske

Sve je to velika diskriminacija .
Zašto se za uhljebe ne daju nikakvi poticaji?
[/quote]
ma ko more platiti više od uhljebništva u RH, nitko na svijetu

nije to nista, od moga brata sestre sina stric… 🙂

ali ozbiljno.. ispod 4 nije trebo uopce razgovarat 🙂

even better than the real thing


Mediji svakodnevno objavljuju bajkovite priče sa zapada i praktički potiču iseljavanja sa svojim nekritickim i manipulirajucim tekstovima. Pa i u ovome skracenom tekstu nema dijela iz cijelog članka gdje na kraju kaže da živi na katu privatne kuće sa Rumunjem i Bugarom!? To je valjda isto "super". Naravno nema navedene cijene takvog stanovanja. Mediji recimo ne bi izvjestili da je nedavno 7000 ljudi prosvjedovalo u Minhenu zbog ogromnih cijena stanovanja!

Svabo je rentijer veliki.. zato kazem, ne isplati se.. sve vidjeno u starom Rimu

even better than the real thing

u nas je “kontrolirao”, a tamo vari (razlika je statisticki signifikantna)… vozi se na posao puno km.. zivi u rupi vecoj neg Cakovec vjerojatno, a da zna njemacki on to samo misli..

zasto sam bezobrazan?

even better than the real thing

ja kad sam dobio posao, prva stvar koju sam ucinio je bila da zovem novine

even better than the real thing

Sad ćeš čekati 3 godine da naučiš njemački, pa ćeš čekati tri godine da jednom godišnje vidiš roditelje i tri godine ćeš živjeti u rupčagi. I ode život.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


Sad ćeš čekati 3 godine da naučiš njemački, pa ćeš čekati tri godine da jednom godišnje vidiš roditelje i tri godine ćeš živjeti u rupčagi. I ode život.

Je, reci mu. Zašto bi on živio svoj život kako hoće kad ima partijskih funkcionera koji brinu o tome

ovo je winwin situacija za uhljebe (Hrvatska), Ivu, Njemacku i Mercedes..

even better than the real thing

New Report

Close