“Dijelimo profit sa zaposlenima, ali ne želimo zabranu rada nedjeljom”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Dijelimo profit sa zaposlenima, ali ne želimo zabranu rada nedjeljom”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A u švedskoj se dela punom parom vikendom?

Zabrana rada nedjeljom je čista prokuministička ideja. Ako radnik ne želi raditi nedjeljom nek se ne zapošljava u djelatnosti koja treba rad nedjeljom.

Dok ima kupaca koji su voljni kupovati nedjeljom biti će i trgovina koje rade nedjeljom.

Koji lažnjak !! Samo u Rumunjskoj rade nedjeljom, to je civilizacijsko potanje. Istina ima izuzetaka u Danskoj, ali tamo IKEA plaća nedjelju 100% više., HR roblju 35 %. Nije On problem , već naši korumpirani politilčari.

ja sam neradnik i ne svidja mi se ova zabrana.. takodjer sam nocna ptica i zalazem se da ducani rade po noci

even better than the real thing


ja sam neradnik i ne svidja mi se ova zabrana.. takodjer sam nocna ptica i zalazem se da ducani rade po noci

mislio sam rec nezaposlen. sa zadovoljstvom cu raditi iskljucivo nedjelju za 50% vise love.

even better than the real thing


Koji lažnjak !! Samo u Rumunjskoj rade nedjeljom, to je civilizacijsko potanje. Istina ima izuzetaka u Danskoj, ali tamo IKEA plaća nedjelju 100% više., HR roblju 35 %. Nije On problem , već naši korumpirani politilčari.

Platiti će vas onako kako ste ispregovarali s vašim poslodavcem. Sve u kapitalizmu je stvar dogovora, pa i koeficijenti za rad nedjeljom, blagdanima, prekovremeni, sve uvjete dogovarate s poslodavcem. Ako vam uvjeti ne odgovaraju ne morate prihvatiti ponudu.

Rad nedjeljom pogotovo trgovina, benzinskih crpki, kafića, restorana je najlogičniji dan za raditi. Jer je većina drugih djelatnosti tada slobodna, odmara se, troši, ili obavlja što nije stigla tijekom tjedna.

U Americi mnoge trgovine rade 0-24h i nitko ne kuka. U Hrvatskoj svaki rad je problem neradnicima.

jedna lijepa prica kako se napreduje u normalnoj tvrtki…

even better than the real thing

New Report

Close