Hrvatska među deset zemalja s najvišim poreznim davanjima na benzin – 61% cijene goriva

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska među deset zemalja s najvišim poreznim davanjima na benzin – 61% cijene goriva

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e da je to samo u gorivu, a gdje su plaće, razni nakupljeni nameti na firme, gdje ni vrag ne zna šta sve treba platiti i zašto…. bahh

nije to strašno, tek kada dođemo na 99,99% onda će narod skužiti da što se više vozamo, budemo više izvozani

iskreno malo sam tužan jer nismo prvi

mi smo ipak zemlja slučaj

kakve veze ima cijena benzina sa konkurentnoscu tvrtke? ionako ne placaju pdv.. benzin je skuplji svuda u zapadnoj Europi kojoj tezimo.. mi bi davanja i cijene kao Bugarska, a place kao Njemacka?
ovako jeftin benzin pogoduje mnogim neodrzivim poslovnim modelima.

osim toga, potrosnja nafte je direktan minus u vanjskotrgovinskoj bilanci.. pa kad vec imamo minus neka i drzava uzme dio, to vam je kao zastitna carina.. cak i Ameri najavljuju dizanje poreza na benzin…

nekome jako smeta nas tvrdoglavi suficit.

even better than the real thing

https://www.adac.de/der-adac/verein/aktuelles/benzinpreise-ausland/

vise vjerujem ovima

even better than the real thing

laganje omisijom se to zove.

even better than the real thing

fascinantno, jos ti daju tablicu gdje je benzin skoro svuda skuplji, a tupe nesto drugo?

even better than the real thing

Nije problem cijena goriva nego redistribucija prikupljenih sredstava…….u ništa!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

neka otplate obveznicu cisto za pokaz onda. slabo je ovo razduzivanje bez da su smanjili dug

even better than the real thing


Nije problem cijena goriva nego redistribucija prikupljenih sredstava…….u ništa!

kako u ništa , u HŽ godinama dijele bogate otpremnine radnicima pred ionako dolazeću mirovinu , cca 200-250tk dvije-tri godine do mirovine, njima ide mislim 0,60kn/l


iskreno malo sam tužan jer nismo prvi

Ako bi u varijablu unjeli sva ta davanja u odnosu na prosječne prihode… mislim da bi bili uvjerljivo prvi 🙁

New Report

Close