Bez uvoza stranih radnika nagodinu će poslovanje dijela trgovaca biti ugroženo

Naslovnica Forum Komentari članaka Bez uvoza stranih radnika nagodinu će poslovanje dijela trgovaca biti ugroženo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

radnika ne fali vec su poslodavci mnogo izbirljivi.. tko bira masturbira.

even better than the real thing

uopće mi je nejasna konstatacija “bez uvoza stranih radnika”…što poslodavci mogu ponuditi tim imaginarnim stranim radnicima da dođu raditi u Hr, državi koja je ekonomski, uz bugarsku nasiromašnija članica bogate EU.

pa u Lidlu, koji slovi kao jedan od poželjnijih poslodavaca, blagajnica u Austriji je više plaćena nego regionalni voditelj u HR i to unatoć većim Hr maloprodajnim cijenama
drugo, u sarajevu je plaća konobarice 1000 maraka što je skoro isto kao i u hr ali je zato život u bih u najmanje trečinu jeftiniji i na koji način sada privući ugostiteljsko osoblje?
ili mislite na bantu crnce koje ćete exploatirati kao što su robove prije 200 god…toga više nema niti u Jar pa neće niti u Hr

lijepo vi pritisnite državu da smanji poreze i rashode pa da vidiš kako uhljeb evoluira u radnika i problem je rišen unutar kuće

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

lijepo vi pritisnite državu da smanji poreze i rashode pa da vidiš kako uhljeb evoluira u radnika i problem je rišen unutar kuće

e lipi moj, a lipo ti je napisalo da traže, ne neradnike nego radnike

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

na HZZ-u je oglaseno manje od 10 000 slobodnih radnih mjesta.. o cemu pricamo? to je jedna generacija ucenika /fakultetlija)

even better than the real thing

Tko je smetao poslodavcima da već prije desetak godina inzistiraju na dualnom obrazovnom sustavu, u kojem je naukovanje plaćeno, od njih samih!? Njihove obrtničke i trgovačke komore moraju biti nositelji tih reformi a državne škole, koje u tim sustavima obrazovanja participiraju sa 15-20%. Jedino rješenje je po meni, viša briga poslodavaca za izobrazbu profila ljudi koje trebaju, dobra i donekle sigurna primanja, a država mora ukinuti zdrastveno osiguranje onima, koji se tri puta ogluše na ponuđeni posao. Neka svoje zdrastveno osiguranje plaćaju sami, kao što sam i ja, kad sam se vratio iz vana a nisam htio raditi. Godinu dana sam plaćao sam zdrastveno osiguranje dok nisam otišao u regularnu njemačku mirovinu.

i sad se lijecis na racun Hrvata?

even better than the real thing


na HZZ-u je oglaseno manje od 10 000 slobodnih radnih mjesta.. o cemu pricamo? to je jedna generacija ucenika /fakultetlija)

To je MANJE od 1/3 jedne generacije.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close