EK: Nema zelenog svjetla, mijenjajte plan za Uljanik!

Naslovnica Forum Komentari članaka EK: Nema zelenog svjetla, mijenjajte plan za Uljanik!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Napokon! Sad je vrijeme da se loptica prebaci na Vladu i da pokažu odlučnost u riješavanju ovog problema. Dosta je više gubljenja vremena!

Potrebno je donjeti teške odluke i to brzo!

Nadam se da mislite na ubrzani stecajni postupak…to je jedino cjelovito rjesenje

Rastimo zajedno...

Upravi tako … punom parom naprijed … u stečaj ….. to je najbolje rješenje za sve porezne obveznike … a uljanikovci koji su navikli da plačice uredno dolaze bez puno muke i znoja, sada nek se polako navikavaju da treba plačice i zaraditi … negdje drugdje ….

Moglo bi ovo uskoro u stečaj, jer je situacija neodrživa u ovom obliku…

Ne vidim razlog zašto nekretninski biznis ne bi bio dio plana restrukturiranja. Pravila o restrukturiranju čak nalazu smanjenje kapaciteta, rješavanje svega što je višak pa čak i promjenu djelatnosti tvrtke koja je zapala u teškoće. Lokalna zajednica treba donijeti prostorni plan u tom smjeru. Poslovanje Uljanika treba smanjiti i na održivu veličinu i po mogućnosti izmjestiti iz postojeće lokacije. Sredstvima od prodaje zemljišta strateškom partneru može zaradit i država i Uljanik postaviti na zdrave osnove

Sad će PwC po nalogu Jovanija napisat remek djelo! Svi sve znamo, a nitko niš ne kuži! Političko-mafijaška predstava! Možda se Jovani bude vratil U Crnu Goru….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Samo treba poništiti bezočnu IDS- ovu prenamjenu. Neka vrate zemljišne čestice brodogradilišta na proizvodnu namjenu i neka prvi u Hrvatskoj raspišu pošten natječaj za privatizaciju (pošten znači – držati agenciju za privatizaciju što dalje od priče). Reći investitorima: to je proizvodna zona, nikakve prenamjene neće biti. I onda neće biti Končara i sličnih, doći će ozbiljni igrači, uzeti od Uljanika ono što vrijedi i obnoviti proizvodnju.

Ponavljam, za to ne treba ništa drugo nego – pošten natječaj i čvrsto jamstvo da neće biti nikakvih prenamjena osim vraćanja zone u proizvodnu.


Upravi tako … punom parom naprijed … u stečaj ….. to je najbolje rješenje za sve porezne obveznike … a uljanikovci koji su navikli da plačice uredno dolaze bez puno muke i znoja, sada nek se polako navikavaju da treba plačice i zaraditi … negdje drugdje ….

cuj ovog pametnog, bez puno muke i znoja… reci ti meni koliko si dugo radio u nekom brodogradilistu? mislis da se brodovi proizvode sami od sebe dok u medjuvremenu sljakeri sjede u hladu i natezu pive 8 sati?

vrati se u rupu iz koje si ispuzaso



Upravi tako … punom parom naprijed … u stečaj ….. to je najbolje rješenje za sve porezne obveznike … a uljanikovci koji su navikli da plačice uredno dolaze bez puno muke i znoja, sada nek se polako navikavaju da treba plačice i zaraditi … negdje drugdje ….

cuj ovog pametnog, bez puno muke i znoja… reci ti meni koliko si dugo radio u nekom brodogradilistu? mislis da se brodovi proizvode sami od sebe dok u medjuvremenu sljakeri sjede u hladu i natezu pive 8 sati?

vrati se u rupu iz koje si ispuzaso
[/quote]
dovoljno da znam kako se radi u uljaniku, za ostale škverove ne znam pa ne komentiram … za razliku od tebe … koji i dalje tapkaš u mraku u svojoj rupetini, ja sam odavno na danjem svjetlu ….

New Report

Close