FOTO: Ovako će izgledati novi zagrebački ‘Spomenik domovini’, a njegovo podizanje će koštati 21 milijun kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Ovako će izgledati novi zagrebački ‘Spomenik domovini’, a njegovo podizanje će koštati 21 milijun kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Treba investirati u dizanje spomenika tako da se oni koji odlaze zbog pomanjkanja novca, u naletu nostalgije, mogu spomenuti zašto su otišli.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

kum Miki se prvi sjetio da će ovoj Domovini uskoro trebati spomenik, pa da se još malo zaradi, bravo,
ovo će biti posebna atrakcija našim iseljenicima prve, druge , treće ……..pete……….osme …………..itd generacije
predlažem, dodati još jedan zid boli, gdje će se nalaziti imena najzaslužnijih političara, po mogućnosti sa slikama njih i njihove imovine u Domovini,
eto Ive Gažić, ugledaj se na gradonačelnika i počni i ti razmišljeti o kakvom spomeniku za ZSE

Da spomenici ljudskoj g.luposti.
A Zagrepčani se guše u smeću i još uvijek ne mogu dobiti vodovod i kanalizaciju.

Čemu grad služi ako se u njemu uopće ne može normalno živjeti i ne rješava ni minimum onoga što čovjeku treba za život?

Kamo idu ti naši penezi, a uvjeti života u Zagrebu su postali nepodnošljivi?

ja stvarno ne znam zašto tako jeftin spomenik ako nije 100ml kn ne vrijedi ni spominjati

iskreno meni ovo izgleda super jeftino ako nije najskuplje u eu q ne vrijedi.

mi smo ipak zemlja slučaj


iskreno meni ovo izgleda super jeftino ako nije najskuplje u eu q ne vrijedi.

ko komad onoga viadukta što fali u Genovi, još treba dodati jednu malu fontanicu na vrhu i Mikijev kipić kako šora po svima nama

Sada ce svi ovi kojima se oproste dugovi gradu zgb glasati za njega. I evo Milana opet. 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Kreativnost na razini 😀

New Report

Close