HZMO objavio da su mirovine povećane za 2,7 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka HZMO objavio da su mirovine povećane za 2,7 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Neće biti dobro dok ne provedu Reformu i ne naprave Auzmeš i odvoje one koji su vrijedno radili , uplačivali za mirovine od onih koji nisu radili pa sada dobivaju nezarađenu Socijalnu mirovinu.


Neće biti dobro dok ne provedu Reformu i ne naprave Auzmeš i odvoje one koji su vrijedno radili , uplačivali za mirovine od onih koji nisu radili pa sada dobivaju nezarađenu Socijalnu mirovinu.

Ako se iseljavanje popne na 100 000 godisnje, za 10g vise ni Copperfield ne moze spasiti totalnu ruinu od drzave koja ce ovo postati. Gotovo da neznam nikoga kome bar jedan clan obitelji nije u Njemackoj, ja sam otisao, a cijela moja ulica moja genercija, vecina otisla van.

Hoce li Ujlanikovci ili javni sektor placati penzije?

Dobro da članaka ne ide: “Iz HGK su javili da je HZMO objavio……”!
@razer-ako ste otišli van čemu širenje malodušja! Sretno vani! Treba se malo borit i puno radit u HR i bit će to najbolja zemlja za većinu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Dobro da članaka ne ide: "Iz HGK su javili da je HZMO objavio……"!
@razer-ako ste otišli van čemu širenje malodušja! Sretno vani! Treba se malo borit i puno radit u HR i bit će to najbolja zemlja za većinu!

Zato jet u Hrvatskoj vladaju lo.povi koji kradu i od umirovljenika.
Ova generacija još šalje doma lovu roditeljima.

S vremenom toga više neće biti a sve rijeđe će se vraćati u ovu uhljebničku mafijašku vukojebinu.

New Report

Close