Predsjednik Uprave Uljanika dao mandat na raspolaganje

Naslovnica Forum Komentari članaka Predsjednik Uprave Uljanika dao mandat na raspolaganje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bolje da je dao vilu na raspolaganje,
od mandata nikakve koristi, još kada naplati otpremninicu pa na uživanje u vilicu
ah ljepote u hrvatskom preduzetništvu

kao da je političar pa daje mandat na raspolaganje lol

Uljanikov nadzorni odbor je bio brži – svi su podnijeli ostavke već prošli tjedan, uključujući i predsjednicu. Tako da je ovo samo simbolički potez. Sad im preostaje samo da uvedu radničko samoupravljanje.


Uljanikov nadzorni odbor je bio brži – svi su podnijeli ostavke već prošli tjedan, uključujući i predsjednicu. Tako da je ovo samo simbolički potez. Sad im preostaje samo da uvedu radničko samoupravljanje.

veliki problem je što većina Nadzornih odbora pleše kako Uprava svira (obrnuli uloge), onaj sindikalac je član NO i bio sinoć u TD, niti je što znao, niti što razumije (namjerno ili nenamjerno) ali bitno da je važno najavio ostavku, ona gospođa i prije njega,
za ovakvu tvrtku i probleme trebaju dobri mački da to vode kako spada, ali kada čuješ pomoćnika ministra gospodarstva kako i što priča u TD, jasno je da mi trebamo izrađivati kanue po starom indijanskom nacrtu


bolje da je dao vilu na raspolaganje,
od mandata nikakve koristi, još kada naplati otpremninicu pa na uživanje u vilicu
ah ljepote u hrvatskom preduzetništvu

Još jedan koji predaje sve što je napravio (a napravio je puno lošeg) državi na upravljanje!
On će još pokupiti otpremninu, jer mu tako piše u ugovoru, čim država (čitaj svi mi) osigura
lovu za plaće!



bolje da je dao vilu na raspolaganje,
od mandata nikakve koristi, još kada naplati otpremninicu pa na uživanje u vilicu
ah ljepote u hrvatskom preduzetništvu

Još jedan koji predaje sve što je napravio (a napravio je puno lošeg) državi na upravljanje!
On će još pokupiti otpremninu, jer mu tako piše u ugovoru, čim država (čitaj svi mi) osigura
lovu za plaće!
[/quote]
ostavlja i 6 kn po dionici malim pušioničarima, ma duša od čovjeka u usporedbi s Gazdom

New Report

Close