Ante Samodol obrušio se na Martinu Dalić i naveo javnosti do sada nepoznate detalje

Naslovnica Forum Komentari članaka Ante Samodol obrušio se na Martinu Dalić i naveo javnosti do sada nepoznate detalje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Upravo tako – otužna zemljica. I uvijek zaključak da sve počinje i završava sa nesposobnim i korumpiranim pravosuđem. I nikoga to ne zanima.

Prijatelju “zeos”,

nije baš tako da nikoga ne zanima, ali je krug ljudi koji su u ovakvim stvarima povezani, vrlo moćan i
sve brojniji.

Razgovarao sam s nekim ljudima koji imaju bolji uvid od mene u stanje u zemlji, zaključak svih je
uvijek isti, “STANJE JE NEPOPRAVLJIVO”

Bacanje g.vana na zgradu vlade, prosvjedi radnika (najnovije u Uljaniku), pobuna ljudi u Putičanju kod
Pirovca zbog rada tvornice bez kanalizacije, prosvjedi pri dolasku Vučića u Hrvatsku…… samo su
upozorenja pojedinaca ili malih skupina ljudi. Dok se ne “dogodi narod”, nema pomaka na bolje.

To je na žalost dokazano i u povijesti. Oni koji su na vlasti, rade isključivo u svom interesu, a nama
mažu oči mrvicama !!

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Mislim da se situacija u pravosudju moze promijeniti na bolje u roku dva tri dana. Samo je potrebno dovesti dobrog drzavnog odvjetnika. Rijec “samo” treba naglasiti.
Doci ce i dan izbora pa cemo da li je narodu dobro.


Upravo tako – otužna zemljica. I uvijek zaključak da sve počinje i završava sa nesposobnim i korumpiranim pravosuđem. I nikoga to ne zanima.

Politika i pravosuđe u Hrvatskoj, kao prst i nokat.

Ako što i pokušaš sasjeku te , kao Petrinu kad se pobunio. Naravno da se međusobno štite. Bilo bi zanimljivo saznati koliko su ovako međusobno suci dosudili novaca i dali je ijedan odbijen.

Očekujem samo da sud donese presudu utemeljenu na zakonu i izvedenim činjenicama, a ne kao u Splitu, kada sam kažnjen s 50 tisuća kuna a da niti jedan moj dokaz nije prihvaćen, niti mi je dana mogućnost da se obranim, rekao je Petrina nakon izlaska iz sudnice.

Stvorena je jedna kasta koja zna da može raditi što hoće i da im nitko ništa nemože.

Sto ima reci kirin, a braniti otuznu zemljicu i cvjecara ? Pa malo zastupati rajmaka i auroindustriju u otuznoj zemljici ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

A kako se sve to sto je rekao Samodol kaze na Ruskom ? Uskoro u Hrvatskoj jedino bitno.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Upravo tako – otužna zemljica. I uvijek zaključak da sve počinje i završava sa nesposobnim i korumpiranim pravosuđem. I nikoga to ne zanima.


zanima…eu!
jer eu mafija ne moze vladati ovdje dok vlada ova druga mafija.
vrlo logicno i samodokazivo.

Ante Samodol? ……….Pokušavam se sjetiti- od nekud mi je poznat…….. ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ante Samodol, profesor na fakultetu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close