Shema privatne tvrtke 14 Uljanikovih menadžera

Naslovnica Forum Komentari članaka Shema privatne tvrtke 14 Uljanikovih menadžera

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kakava je ovo glupost od clanka?

Sve je napisano kao da su preko doticne firme izvlacili novac iz Uljanika i kad bi ocekivao da ce pisati da su imali 100 miliona prihoda od cega je vecina iz transakcija sa Uljanikom – pise da nisu imali prihoda.

Dakle, imali su samo zajednicku firmu i nisu nista s njom radili. Od kad je to nelegalno?


Kakava je ovo glupost od clanka?

Sve je napisano kao da su preko doticne firme izvlacili novac iz Uljanika i kad bi ocekivao da ce pisati da su imali 100 miliona prihoda od cega je vecina iz transakcija sa Uljanikom – pise da nisu imali prihoda.

Dakle, imali su samo zajednicku firmu i nisu nista s njom radili. Od kad je to nelegalno?


Kolega je naivan. Ovo je izuzetno bitno otkriće i mislim da je daje prve čvrste indikacije o povezanosti i udruživanju u zločinački pothvat gospodarskog kriminala unutar Uljanika. Još vjerojatnije je da su sudionici preko nekakve takve firme sklopili zajednički sporazum o raspodijeli pljena.. Trebalo bi definitivno ući u tu firmu i vidjeti o čemu se tamo radilo, i koji je razlog postojanja te firme.

Inače Veljko Grbac je poveznica sa Dankom Končarom.. preko Adriadiesela!

ja mislim da mi jadnici koji još obitavamo na ovim prostorima trebamo to sanirati i zadužiti naše unuke da to plaćaju

mi smo ipak zemlja slučaj


Kakava je ovo glupost od clanka?

Sve je napisano kao da su preko doticne firme izvlacili novac iz Uljanika i kad bi ocekivao da ce pisati da su imali 100 miliona prihoda od cega je vecina iz transakcija sa Uljanikom – pise da nisu imali prihoda.

Dakle, imali su samo zajednicku firmu i nisu nista s njom radili. Od kad je to nelegalno?


svatko od njih ima određeni udjel u tvrtki, ako se radi o d.o.o. i onda kada jednoga dana stigne vrhnje na račun te firme s nekih Kajmak otočja, da se ipak zna kako to rasporediti, ne rade oni za sirutku u mUljaniku, ne boj se , Hrvatska je to, ne bi me čudilo da se istom lovom želi kupiti mUljanik preko ostalih igrača, tipa Jakovčić, Končar, ne bi bilo prvi puta viđeno od strane menadžera u privatizaciji, a radnici jadnici mislili oni su vlasnici, takve svaka Uprava zajebe, vrijeme je za PNuskok i Dorh

Elementi udruženog zločinačkog pothvata……… Hoće li članovi NO odgovarati osobnom imovinom vlasnicima? Sjetite se crvenog kmera iz Rijeke koji je nudio vlastita sredstva kao pozajmicu 3. maju kojemu je bio na čelu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

hehe, očito nisu stigli još naplatiti konzalting, savjetovanje.. da izvuku $$$$ očito nešto krivo krenilo po zlu prije

sve, doslovno sve osobe na pročelničkim i sl pozicijama u ministarstvima, županijama, gradovima, agencijama, školama i dr. ustanovama koje vrte neke proračune, pa tako i u drž. tvrtkama ili kojekakvim esopima kao uljanik imaju “svoje” pravne osobe preko kojih raznim modelima kao savjetovanje ili nabava isisavaju i unovčavaju svoje pozicije…čak i doktori svaki ima svoga agenta veledrogerije koji ih nagrađuju za razne “usluge”

nije bezveze onaj englez zgrožen količinom korupcije u hrvatskoj izvalio:
svaka država ima mafiju ali samo u hrvatskoj mafija ima državu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa Istrijančićima su za sve krivi Thompson i Zagreb!!?? Dok IDS mafija u stvarnosti drma, krade, i uništava!

Sada ce to igrokazna vlada anemije i raznih sinkopičara i kirina u maniri najvecih igraca rijesiti. Najbitnije je da novac nije u pitanju. Novac pristize u velikim kolicinama. A u jos vecim ce odlaziti iz otizne zemljice. Ucite srodne jezike Trebati ce vam u Istri.

Status Quo: Roll Over Lay Down



Kakava je ovo glupost od clanka?

Sve je napisano kao da su preko doticne firme izvlacili novac iz Uljanika i kad bi ocekivao da ce pisati da su imali 100 miliona prihoda od cega je vecina iz transakcija sa Uljanikom – pise da nisu imali prihoda.

Dakle, imali su samo zajednicku firmu i nisu nista s njom radili. Od kad je to nelegalno?


svatko od njih ima određeni udjel u tvrtki, ako se radi o d.o.o. i onda kada jednoga dana stigne vrhnje na račun te firme s nekih Kajmak otočja, da se ipak zna kako to rasporediti, ne rade oni za sirutku u mUljaniku, ne boj se , Hrvatska je to, ne bi me čudilo da se istom lovom želi kupiti mUljanik preko ostalih igrača, tipa Jakovčić, Končar, ne bi bilo prvi puta viđeno od strane menadžera u privatizaciji, a radnici jadnici mislili oni su vlasnici, takve svaka Uprava zajebe, vrijeme je za PNuskok i Dorh
[/quote]
Kako se to kaze na Ruskom ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Priča nema poantu.
Autor bi još mogao istražiti je li Arsenal osnivač neke tvrtke kćeri u RH ili nekoj poreznoj oazi.
Jer ovakvih 14 igrača nema valjda firmu bez razloga…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Novinarka na javnom Sud. reg. upisala:Uljanik, te prepisala što je registar izlistao!? Al tko još vjeruje medijima… svaka poluistina=laž

Zar je moguće da onaj tko je ovo napisao ne razumije da ovdje nema nikakvih konkretnih inkriminacija ako nema tokova novca?

ne vjerujem da bi netko iz HNS ili čačićev lipe ukrao. kaj to nisu pošteni uhljebi. Ivan Vrdoljak će pobjeći iz RH nakon izbora, nece izbjeci krletkicu ako.ostane

New Report

Close