4500 radnika 3. maja i Uljanika nastavili štrajk, predsjednik Uprave: Dosta mi je svega

Naslovnica Forum Komentari članaka 4500 radnika 3. maja i Uljanika nastavili štrajk, predsjednik Uprave: Dosta mi je svega

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dok je placa isla nitko se nije bunio, sad kad ne ide ne valja uprava ne valja ovaj ne valja onaj.
Taman posla.
Stecaj i bok.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Ako pomognu njima onda neka pomognu i tisuće drugih firmi i obrta. Bez izuzetaka točka.


Ako pomognu njima onda neka pomognu i tisuće drugih firmi i obrta. Bez izuzetaka točka.

pa to bi onda bili svi jednaki u Hrvatskoj, poštivao bi se Ustav, e ne može to tako, Furio, Milorad i ostali držatelji nesposobne Vlade moraju biti privilegirani i čim zakmeče, mamaCroatia vadi “narodnu sisu” iliti proračunsku lovu

prvo uprava jamila lovu sad država treba ponovno upumpat lovu pa da se opet jami i onda stečaj

mi smo ipak zemlja slučaj

Dosta je i nama svega pa nikom ništa. Stečaj.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Danas će se radnicima obratiti Sinčić i Pernar, najbolje neka njih imenuju u novu Upravu odmah. Zašto angažirati amaterske šarlatane kada im se nude profesionalni?

New Report

Close