Dnevno iz Hrvatske odseli 180 ljudi

Naslovnica Forum Komentari članaka Dnevno iz Hrvatske odseli 180 ljudi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Romel, 18.06.2018. u 10:45
odljev stanovništva, unatoč rastu hrvatskog gospodarstva

Kojem rastu?

Lijepa priča nedjeljom, nadam se da će se peoces ubrazati. Zaista ppšten čovjek u Hrvatskoj nema što raditi.


Paulie, 18.06.2018. u 17:40
odljev stanovništva, unatoč rastu hrvatskog gospodarstva

Kojem rastu?
[/quote]

Izmišljenom.

Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%


Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

Koju šugu? Pa nije ovo Smrdoslavija! Šugavi su ljudi, defetisti! U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Uskoru bude stvarno Babogredac crnac i zvati će se Ante:)



Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!
[/quote]

da mi je znati tko tebi daje plaću, kad cijeli dan prosipaš proljev po forumu.



Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!
[/quote]

da mi je znati tko tebi daje plaću, kad imaš vremena cijeli dan prosipati proljev na forumu.



Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!
[/quote]

da mi je znati tko tebi daje plaću, kad imaš vremena cijeli dan prosipati proljev na forumu.



Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!
[/quote]

da mi je znati tko tebi daje plaću, kad imaš vremena cijeli dan prosipati proljev na forumu.




Samo???????????????? Trebaju svi nezaposleni napustiti ovu šugu da stopa nezaposlenosti bude 0%

U Hrvatskoj nema ne zaposlenih, samo neradnici i uhljebi!
[/quote]

da mi je znati tko tebi daje plaću, kad imaš vremena cijeli dan prosipati proljev na forumu.
[/quote]
Dragi Jovo sigurno ne “službe” za koje radiš i truješ atmosferu! Privatni i uspješni poduzetnik koji hrani uhljebe i tebi slične!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Lijepa priča nedjeljom, nadam se da će se peoces ubrazati. Zaista ppšten čovjek u Hrvatskoj nema što raditi.

Kako nema ??? A tko ce hranit Plenkonju i.njegovu hordu uhljeba ??? Sto.je tebi Pauli??

New Report

Close