MojNovaC.com ali bez cenzure!

Naslovnica Forum Razno Ležerno… MojNovaC.com ali bez cenzure!

Samo želim skrenuti pažnju na stravičnu cenzuru na forumu moj novac, kao i na izmjene postova, a sve naravno u korist navlačenja ljudi u dionice koje posjeduju vlasnici tog foruma, odnosno moderatori.
Naime, kad god sam kritički pisao o Adrisu (kojeg inače i sam imam u portfelju), moji postovi bili su brisani. Kad bih spomenuo bilo koju dionicu koja nije po volji paranoičnih moderatora, odmah bi to pobrisali. Tako su izbacili članove ni krive ni dužne i to samo zbog vlastite procjene, najčešće pogrešne, da se tu netko krije sa 2 nicka. No, ja nisam imao 2 nicka, ali sam se usudio dirnuti u bolnu točku (tada bolnu) moderatora.
Zaista mi je žao ljudi koji tamo budu navučeni jer su nedovoljno iskusni….A primjećujem da ih je sve manje i manje jer moderatori nemilice brišu postove i ukidaju članstvo. Naravno da treba skidati one koji imaju 2 nicka, no neka prvo krenu od sebe samih, a pouzdano znam da oba moderatora rade sa preko 3 nickova svaki. Nemoralno i primitivno, no nadasve paranoično ponašanje dovodilo me do smijeha jer bih se uvijek ponovno registrirao čim bi me pobrisali….Zaista su jako samouvjereni kad im početnik poput mene utjeruje strah u kosti…Zbilja misle da su svi investitori u dionice upravo na njihovom forumu, a 90% njih nije nikad ni čulo za taj forum. Što vi mislite o tome? Imate li sličnih iskustava sa brisanjem postova? Što mislite o njihovim navlakušama i strahu da ne bi netko slučajno kupio Kemoboju umjesto Adrisa?

Nije valjda da su sve svi prepali da ako tu kritiziraju moj.novac da će tamo bit isključeni…….Sam forum je bio jako kvalitetan ali samo dok adris nije krenu nizbrdo. Od tada su moderatori poludjeli od straha i počeli brisati postove. Toliko su sigurni u svoju investiciju i znanje.

Nisam vise bas cest no forumu Moj-Novac, ali kada sam ga pratio prije bio je potpuno ok mjesto. I sada isto cujem od ljudi koji su tamo da je dosta dobro. Znam da su zabranili navijacke poruke tipa “ERNT ajmo gore” i to je ok.

Navedeni forum cenzuriran je do bola. Umrežena je skupina koja diktira što će se i kako objavljivati.
Ne slažem se u potpunosti s tobom da je dionica adrisa uzrok. Stvar je puno dublja.

Mojnovac.com vode decki koji nisu dobro pripremljeni, pa kad dođe jedan pametni ili više njih počnu se bojati pa ih sve lagano isključuju kako bi svoj monopol održali, naivce zadržali i na njima zarađivali. Vrijeme se mijenja dolaze novi forumi, ljudi odlaze prelaze.

IMHO


Znam da su zabranili navijacke poruke tipa “ERNT ajmo gore” i to je ok.

Ma to je jedna tako benigna rečenica da je zabranjivanje toga čista budalaština.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Sad otiđite na mojnovac.com i pogledajte kako su se samo uznemirili i obrušili na mene što sam otvorio ovu temu. Sad sam ja onaj ludi zimzelen, pa se javljaju razni likovi koji im pružaju podršku, a to sve iz straha i zato što misle da se na onom forumu nalaze sve veliki investitori koji ulažu dnevno po 100000 kuna. No, istina boli – taj je forum pun klinčadije koja baš i nije toliko financijski jaka, ali dovoljno su jaki da ih se navuče na čudne dionice. Tamo su mnogi optuženi da imaju 2 ili više nickova, no pažljivom promatraču neće promaknuti stil pisanja i gramatičke greške koje se kod nekih članova javljaju sumnjivo često.
Sad im smeta što mi otvoreno pišemo jer ovaj forum nije cenzuriran, no ovo nipošto nije usmjereno protiv samog foruma, nego protiv cenzure i puštanja samo hvaljenja moderatora i ulizivanja moderatoru. Ja sam poslao moderatorima privatno mail i nikad mi nisu odgovorili, što govori o tome čemu taj forum služi. Ne služi raspravi koja nam svima može donijeti dobro već služi isključivo navlačenju ljudi u dionice koje drže pojedini moderatori i članovi a sve kako bi se oni sami riješili tih dionica.
No, ne smeta mi njihova legitimna borba za zaradu jer bi za novac sve dali, nego su mi još jadniji članovi koji im sad pružaju iskrenu podršku i tvrde da im nema konkurencije. E pa bit će je uskoro, i to bez cenzure.
Naravno da su “najbolji” kad su jedini. To onda i nije teško.
Ovi jadnici im se ulizuju iz straha da ih ne izbace….patetično

Dakako, kako ovo nije moj forum, nego public-forum, slobodno recite ako smatrate da sam i ja u krivu. Neću se ja naljutiti kao oni….

U pravu si, moderatori imaju više nickova te putem tih nickova vrijeđaju druge i te iste koji vrijeđaju nitko ne isključuje, a određene pametne nadarene super uspješne miču sa foruma jer se boje pravih lisaca koji znaju posao. Nije ovo pljuvanje po forumu njihovom, ovo je samo jedno mišljenje jednog vrlo uspješnog investitora.

IMHO


newbie: ” Znam da su zabranili navijacke poruke tipa “ERNT ajmo gore” i to je ok. ” Ma to je jedna tako benigna rečenica da je zabranjivanje toga čista budalaština.

[smiley2] Ne zelim biti njihov odvjetnik, ali cinjenica je da velika kolicina takvih poruka smanjuje kvalitetu informacija na forumu. S druge strane, tesko je odrediti sto je nevijacka poruka, a sto nije.

Kad ljudi shvate neke stvari, već je kasno jer im puno njih slijepo vjeruje i ne usuđuju se kontrirati. A ujedno i sami sebe sjebavaju jer sam svojedobno tamo plasirao neke jako korisne informacije, a to su uredno pobrisali i iskoristili za sebe. Dakle, nisu željeli da i drugi članovi foruma dobiju informacije. Ticale su se Adrisa, Arenaturista, Belja i ostalih prilično likvidnih dionica.
A najveći je apsurd to što misle da se iza svakog tko ih kritizira nalazi jedan lik kojeg već sad spominju u kontekstu ovog foruma. No njega tu nema. Tu smo samo mi ostali koje su isključili. A takvih je puno. Ja nisam imao 2 nicka, samo sam rekao nešto o cuccurinu što je vrlo zanimljivo za adrisovce, no nisu htjeli da se to sazna nego su me obrisali.
No, ja sam i dalje na tom forumu svaki dan i uredno pišem svaki dan. A oni to ne kuže!
Najbolje da zatvore forum i osnuju novine ili internet portal preko kojeg će plasirati svoje informacije a ne nazvati ga forum i onda poslovati preko 10 nickova koji su svi suglasni da treba uzimati samo fundamentalno jake dionice a ne nelikvidne. Pa pogledajte Koestlin. Nije likvidan, al je zato u 2 mjeseca skočio sa 200 na 550 a prva prodaja je na 700 kuna. Ne znam jesam li ja lud, al meni je to super. Želja mi je da zaradim a ne da imam dionicu firme koja je vrhunska a dionica joj pada…..
Nek se tu jave moderatori s mojnovac.com da otvoreno popričamo, a ne se tamo skrivati i objavljivati što ti paše. Papci….
Frka je sad jel da…..ruši se kula od karata…….[smiley7]

Sad će sigurno zvati urednike poslovnog dnevnika da maknu ove postove jer kako se itko usudi objaviti ono što se njima ne sviđa. Vidim da se i tu reklamiraju, a vi svi malo pitajte se zašto bi se neki forum tako reklamirao? Pa ne valjda zbog želje da sa svima podjeli svoje dragocjene informacije…….Nije valjda da netko to puši…..
Čitavo vrijeme samo Adris Adris, i tako na 3600 i 3900 a onda pade adris na 3300. Kad su se oni fino izvukli iz njega djelomično. Treba mislit svojom glavom.

Ja pratim moj novac.com več godinu ali odlučio sam se registrirat tu
zato što sam osijetijo da tamo neki dečki stvarno ne rade u pomoč
drugima.

Ovim putem pozivam sve članove svih cenzuriranih foruma na druženje i razgovor na ovom chatu, ali bez ikakve cenzure. Pravi investitor mora imati sve informacije na raspolaganju, a na njemu je da odabere one kojima vjeruje ili ne. Nitko nema pravo uskraćivati informacije na mjestu koje se zove Forum, i selektirati ih kako njemu pašu. Neka navlači tko želi na što želi, ali ja volim sam prosuditi tko navlači a tko ne na temelju svih postova, a ne na temelju nekih. Sigurno ne želim da me navlače neki moderatori sa 10 nickova.

New Report

Close