‘Što bi značilo da nam Njemačka ukine državni doplatak za djecu? Ne znam kako bismo podnijeli takav udarac’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Što bi značilo da nam Njemačka ukine državni doplatak za djecu? Ne znam kako bismo podnijeli takav udarac’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Posve razumljiv prijedlog.
Jel Dalibor ne zna da se nikako ne isplati sam raditi kao radnik u Njemackoj. Ako stigne neka upise tecaj njemackog i za jednu akademsku godinu ce moci tecno razgovarati. Ako vec zna dovoljno njemacki neka izabere neki manji grad zbog manje najamnine, nade posao i stan i dovede svoju obitelj. Zena moze raditi onaj mini job i tu zaraditi 400 eura tako da im u najgorem slucaju ostane cijela Daliborova placa za zivot. Tako se to radi, a ne on je konstantno na terenu pokusava zaraditi za bolji zivot, a istovremeno njihova veza pati sto zna dovesti do razvoda.

Prije donošenja takvih drastičnih mjera …treba zaštititi djecu……

Ako kod nas ukinu dječji doplatak Romima, muški dio će se zaposliti…donijeti doma nešto novaca..
Za to vrijeme, žene će im u lokalnim dućanima , napraviti DUGOVE …da neće moći platiti dug .kad dođe plaća……
Socijalna pomoć Romima stiže oko 20-.tog u mjesecu…..Ispred Zagrebačke banke je kaos.
A vjerovnici- ćekaju zajedno s korisnicima pomoći- kako bi naplatili dospjele dugove -odmah……..prije
nego novac nestane…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close