Niži porez na rad jedini način za spas Hrvatske

Naslovnica Forum Komentari članaka Niži porez na rad jedini način za spas Hrvatske

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema tu promjena, dok se ne napravi reforma uhljeba i ne rastereti proračun, tek onda možemo sanjati da možda dođe do poreznog rasterećenja plaća.
Uhljebi zaposleni po rođačko-zavičajnim referencama bez adekvatne naobrazbe value=null.

mi smo ipak zemlja slučaj


Nema tu promjena, dok se ne napravi reforma uhljeba i ne rastereti proračun, tek onda možemo sanjati da možda dođe do poreznog rasterećenja plaća.
Uhljebi zaposleni po rođačko-zavičajnim referencama bez adekvatne naobrazbe value=null.


rade punom parom
http://www.seebiz.eu/drzava-zaposljava-pet-uhljeba-dnevno/ar-176940/

http://www.seebiz.eu/lovrincevic-hrvatska-vise-ne-stigne-nista-napraviti-demografskim-mjerama/ar-176955/

Politicarima je u interesu sto duze zadrzati status quo jer oni u ovom kastnom drustvu uzivaju status koji je iznad pravosuda. Kada bi ljudi u poslovnom smislu imali vece mogucnosti tada bi se pobunili protiv ovakvog uredenja sto bi znacio njihov lokano-serifovski i politicki kraj.

hdz je primaran ostanak na vlasti a ne promjene koje bi ih pomele sa vlasti.
zato povladjuju braniteljima ne diraju uhljebe povladjuju crkvi isl.
sekundaran je interes vecine u drustvu.

Jedna po jedna vrata – državnih institucija, agencija, i ostalih………….ZATVARATI…. SVE ZATVORITI..
NIŠTA nam od toga ne treba ..TREBAMO NOVAC u PRORAČUNU za vraćanje kredita, plaćanje obaveza
u zdravstvu, školstvu i mirovinama…
Jednu po jednu OPĆINU – ZATVORITI ! Odmah promijeniti ZAKONE , ukinuti PRIREZE , i velik dio poreza
na dohodak…..
Preslikajte SLOVENSKI sustav upravljanja državom ….I imati ćemo novce za sve.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A zasto bi se ista mjenjalo ?? Na vlasti su ultra nesposobni lopovi koji i da zele nesto promjeniti ne mogu … Uhodanim stazama cemo sve do propasti. Prema tome nemojmo nista mjenjati, glasajmo i dalje za kradeze !!

Romel, 13.06.2018. u 20:43
Niži porez na rad jedini način za spas Hrvatske

Jel se to HDZSDP zajebava da će samo tih 300-400 kuna povećanja plaće spasiti Hrvatsku?

HDZSDP nas zajebava vec 25 godina. Dolazi vrijeme konacnog obracuna!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Meni se cini.da ce nas zajebavati jos dugo …

Ako nastave ovom brzinom donositi “reforme” onda slobodno svi krenimo polako preko granice.
Jedino što znaju brzo promijeniti je podići PDV, ili neki namet.

U Hrvatskoj ovi problemi postoje već 5-6 godina, danas je već 5 godina prekasno, a politika nema blage veze uopće što bi napravila. Dok se oni sjete, pa nešto i naprave, još će ovoliko Hrvata iseliti.

Dobra je stvar da oni koji usele vjerojatno neće biti pitomi kao Hrvati.

Baš me zanima šta ovi sa referendumima koji omalovažavaju hrvatski narod ne pokrenu referendum za niže porezne stope na dohodak da ljudi dobiju veće plaće pa bi i njima referendašima tj. uhljebima bilo bolje…


Baš me zanima šta ovi sa referendumima koji omalovažavaju hrvatski narod ne pokrenu referendum za niže porezne stope na dohodak da ljudi dobiju veće plaće pa bi i njima referendašima tj. uhljebima bilo bolje…

***zato jer referendumi o nižim porezima nisu dozvoljeni… i ne vrijeđaju referendumi hrvatski narod, naprotiv on je i pokretač tih referenduma… oni vrijeđaju očito tebe i tvojeg tatu na položaju

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Baš me zanima šta ovi sa referendumima koji omalovažavaju hrvatski narod ne pokrenu referendum za niže porezne stope na dohodak da ljudi dobiju veće plaće pa bi i njima referendašima tj. uhljebima bilo bolje…

zato što kockoglavci žive od mržnje,

Dokle će katolibani, Turci i Ustaše iz BiH, maltretirati naše Hrvatske Srbe?



Baš me zanima šta ovi sa referendumima koji omalovažavaju hrvatski narod ne pokrenu referendum za niže porezne stope na dohodak da ljudi dobiju veće plaće pa bi i njima referendašima tj. uhljebima bilo bolje…

zato što kockoglavci žive od mržnje,

Dokle će katolibani, Turci i Ustaše iz BiH, maltretirati naše Hrvatske Srbe?

[/quote]

***a pravoslavni turci od mitova, laži i legendi

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close