Marić: Mjere za oživljavanje burze

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić: Mjere za oživljavanje burze

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prošlo je skoro 5 mjeseci,a mi još čekamo Marićevih “čitav niz drugih mjera kako bi se ono (TK) potaknulo”

Ignore: KressoM, delux

***pa nije on kriv, krivi su oni iz engleske i njemačke ambasade koji mu još uvijek nisu dostavili papir s mjerama za oživljavanje burze

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


***pa nije on kriv, krivi su oni iz engleske i njemačke ambasade koji mu još uvijek nisu dostavili papir s mjerama za oživljavanje burze

mislim da ni oni nemaju takvih stručnjaka da sastave taj papir

dovoljno bi bilo da ukinu porez na KD za sljedećih 5 godina pa bi zarada na burzi praktički postala jedino neporezivo zarađivanje u HR i to bi sigurno privuklo dobar dio ljudi da krenu kupovati dionice…to i još par mjera vratili bi živost na burzi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



***pa nije on kriv, krivi su oni iz engleske i njemačke ambasade koji mu još uvijek nisu dostavili papir s mjerama za oživljavanje burze

mislim da ni oni nemaju takvih stručnjaka da sastave taj papir
[/quote]

***zato nam burza izgleda ko da je sudnji dan

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Sad se treba nakrcati jeftino dionica jer kad do većine ulagača stigne vijest o 739 novih članaka za njihovim oživljavanjem bit će kasno.

Burza umrla,sad bi je strucnjaci ozivljavali….

Eno upravo ozivljavaju burzu na Krasu oni iz drustva okupljenog oko marice i rame, blogera –
filantropa, a sve pod zastitom tvrdjave sa juga zagreba.
Opasan presedan preuzimanja krasa prelazenjem praga od 25 % nepotrebnim dokapom i bez javne ponude.
Nadaju se valjda da ce njihovi askeri doci kao u poljsku pa zabetonirati ukradeno. PIH !

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close