Burze: Uzlet globalnog tržišta kapitala prelijeva se i na domaće?

Naslovnica Forum Komentari članaka Burze: Uzlet globalnog tržišta kapitala prelijeva se i na domaće?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Izgleda optimistično…

Promjenila se situacija odkad je članak napisan, Nikkei je u minusu a Dow samo 0,04 u plusu, S&P na nuli.

Dobra namjera vidi se iz aviona moje iskrene čestitke ali mislim da je uzalud .Počmi pisat kako su mirovinci uništili našu burzu i dok nitko nebude odgovarao zbog toga teško da će narod se vratit izgubljeno je povjerenje kužiš a ti što su doveli do ovog to njima odgovara svaki dan kupe pomalo i svaki dan jeftinije


Dobra namjera vidi se iz aviona moje iskrene čestitke ali mislim da je uzalud .Počmi pisat kako su mirovinci uništili našu burzu i dok nitko nebude odgovarao zbog toga teško da će narod se vratit izgubljeno je povjerenje kužiš a ti što su doveli do ovog to njima odgovara svaki dan kupe pomalo i svaki dan jeftinije

Gle, naši mirovinci su uništili i slovensku burzu. [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

nema pojma o čemu piše

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

slijep pored zdravih očiju

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

Možemo mi govorit štogo hoćemo da su uništili to je baš lako dokazat samo što to neće nitko da započne a sam PETROV ima dosta materijala za pisat to znam sjeti se u 4 mj su dvojica političara iz oporbe počeli govorit i burza je odma počela rasti zanimljivo možda se sad računa da ti političari prate nogomt i odoše na godišnji pa da to iskoristei posluže se onom ROJSOVOM

Bilo je očito da se čekaju prve procjene otpisa banaka, zato je bilo kakvo nagađanje bilo dosta
nezahvalno. Uči Petrove uči….

bit će b,olje ,dogodine..

New Report

Close