Hrvatskoj treba 200 profesionalaca koje neće micati svaka nova vlast

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatskoj treba 200 profesionalaca koje neće micati svaka nova vlast

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Basne, bajke, drame, trileri, horor… stvar je evolucije mi jednostavno nismo još zreli za taj iskorak.
Mentalitet šverca škije preko kamenjara, nu mene, di sam tu ja na nivou danas visoke politike nažalost vodi samo u propast. Dokle god ljudi ne shvate da država ne može funkcionirati po tom sistemu nema naprijed, stagnacija i nazadovanje.

mi smo ipak zemlja slučaj

Romel, 05.06.2018. u 12:56
Hrvatskoj treba 200 profesionalaca

Problem nisu tih par stotina koje trebamo već 100 tisuća onih koje ne trebamo .

tipična uhljebnička politika…prvo 200 obitelji a sada 200 kakti stručnih koji će za par godina isisavanjem postati 200 najbogatijih i ujeo vuk magare…

ovo što kol. is123456 piše je jedina istina, dok populacija ne evoulira u građane ništa se bitno neće promijeniti, dok se ne shvati da je ovo naša kuća i dok se ne stekne osječaj pripadnosti i obaveze da se za svoju državu imamo pobrinuti kao za svoj dom te da sami mi kontroliramo “vlast” a ne obrnuto, samoproglašeni i samodostatni farizeji i carinici će svakim mandatom, represijom, strahovima i paranoidnim ideološkim fikcijama, sve češće i sve više ograničavati egzinstecijalna prava i slobode te sve više prelaziti civilizacijske i ekonomske norme ne bi li nas još više podredili i upravljali shodno svojim sebičnim, bijednim i niskim kratkoročnim interesima i kao iz nekog modernog mračnog srednjeg vijeka

na žalost, potencijali evolucije su bitno umanjeni emigracijom a ovo najnovije istraživanje percepcije srednjoškolaca nam ukazuje da će za 5-7 godina hrvatskom upravljati ne vlada niti 200 obitelji ili 200 srtučnih uhljeba, nego plemenski stariješina…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

200 stručnih ali da su ‘naši’

Krivo! Imamo dovoljno nedodirljivih. Sto je poanta ove drzave, diktatura?! Sto smo toliko ograniceni da ne vidimo drugi izbor osim diktature?!
Te strucnjake bi birali upravo oni ljudi koje ne zelimo da biraju.
Treba srediti sudstvo i tocka. Sve ce se na to posloziti.
Predlazem gotovo neogranicenu moc SOA-e koja bi mogla uz samu pomisao korupcije izvrsiti kompletan nazor osobe, bez naloga i mali nadzorni organ.

New Report

Close