Mladi poduzetnici muku muče u potrazi za radnicima: “Nitko neće raditi za plaću od 5000 kuna”

Naslovnica Forum Komentari članaka Mladi poduzetnici muku muče u potrazi za radnicima: “Nitko neće raditi za plaću od 5000 kuna”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Samo zanat ili tehnicki fakultet. Okanite se tacne, nema kruha u tome

Zovem ja za kafic, placa 3500 kn, i jos veli lik da ne mogu na trening u subotu ujutro, da se radi cijeli dan, dvije smjene … haha pa to mora biti placa onda za 10 000 kn ili adio amore odosmo mi na more

Poslodavci moraju shvatiti da 5.000,00 kn netto nije dobra plaća.

5000kn je dobro za studenta za 8 sati rada,ne 16 sati. Za nekoga tko ima obitelj to je placa za prezivljavanje,a ako za tu placu mora raditi dvije smjene…..pa jesu ti poslodavci normalni?!


Zovem ja za kafic, placa 3500 kn, i jos veli lik da ne mogu na trening u subotu ujutro, da se radi cijeli dan, dvije smjene … haha pa to mora biti placa onda za 10 000 kn ili adio amore odosmo mi na more

10 neto, obavezno bruto na racun.
nema vise labavo

dajte se odlučite, ili kava od 6 kn ili 10 netto….ne ide jedno i drugo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


dajte se odlučite, ili kava od 6 kn ili 10 netto….ne ide jedno i drugo

A gdje je to kava 6 kn?
Moze 5k kn placa za 7.5h rada i slobodnim danom.
Jedna opcija koju vlasnici kafica ne uzimaju u obzir je da sami prze svoju kavu. Dok se nauci ode jedno desetak kila kave, ali to moze ici u Ice coffee ako nije bas skroz otisla. Sirova kava se narucuje, a jos kao fensi faktor je sto je kava recimo iz Nikaragve i kao takva moze biti 7kn, a marza je veca nego kod kupovne kave.. Hamag moze sufinancirati nabavu stroja za przenje kave, dode nekih 10ak tisuca eura. Tko se zeli siriti moze kreniti prodavati tu kavu i drugim kaficima.

Ne treba izmisljati nista novo, samo kopirati.

New Report

Close