Elitna skupina kompanija s burze lovit će investitore

Naslovnica Forum Komentari članaka Elitna skupina kompanija s burze lovit će investitore

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating http://Hot24.top

Gazic, Korunic ti je pase… prestani provoditi njegove sulude ideje.

Ova Gažić ne zasluzuje niti je sposobna voditi skladište pvc stolarije a kamoli burze i tržista kapitala….sve je jasno…novaca nikad više a nitko neče da stavi lipu na burzu ..ja sam prvi sve povukao nakon 14 godina ulaganja…
Ovo nije burza…ovo je prevarantska platforma za otimanje teško stečenog novca…
Daleko je ovo i od kocke…jer i kocka je transparentnija od ove burze….
jadno…da jadnije nemože biti

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Kaže:
“BDP raste, ali domaća burza još uvijek osjeća posljedice kolapsa Agrokora”
u prijevodu alibi Agrokor , ne broje se loši potezi uprave

Ne bi li potvrdila devizu da je najbolje ulaganje u dugoročno transparentne kompanije, ujedno i potaknula obnovu povjerenja, Zagrebačka burza pokreće novu, elitnu kotaciju
Da li je ta kotacija nešto slično kao ce enter kojega gase?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Kaže:
"BDP raste, ali domaća burza još uvijek osjeća posljedice kolapsa Agrokora"
u prijevodu alibi Agrokor , ne broje se loši potezi uprave

Ne bi li potvrdila devizu da je najbolje ulaganje u dugoročno transparentne kompanije, ujedno i potaknula obnovu povjerenja, Zagrebačka burza pokreće novu, elitnu kotaciju
Da li je ta kotacija nešto slično kao ce enter kojega gase?

kokoš si kupuje vrijeme. uhljeb mode on.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Kaže:
"BDP raste, ali domaća burza još uvijek osjeća posljedice kolapsa Agrokora"
u prijevodu alibi Agrokor , ne broje se loši potezi uprave

Ne bi li potvrdila devizu da je najbolje ulaganje u dugoročno transparentne kompanije, ujedno i potaknula obnovu povjerenja, Zagrebačka burza pokreće novu, elitnu kotaciju
Da li je ta kotacija nešto slično kao ce enter kojega gase?

kokoš si kupuje vrijeme. uhljeb mode on.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

investitore na normalnom, uređenom tržištu ne treba nitko loviti, mislim da bi ovdje neki drugi trebali postati lovina, kada bi institucije radile svoj posao

Sta ima lovit, pa svi trube vec 2 god kako se novac na burzi topi. A ona nista ne poduzima. Ljudi su ulozili u nesto drugo.


Sta ima lovit, pa svi trube vec 2 god kako se novac na burzi topi. A ona nista ne poduzima. Ljudi su ulozili u nesto drugo.

neka ulove Gazdu i pomagače ako mogu, prave se nevješti, pa nisam ja s.ebao državu i burzu

Koje šaljivdžije…

Cirkus. Postojanje Zagrebačke burze ima smisla koliko i postojanje lansirnog terminala za svemirske brodove u Udbini.

New Report

Close