Premijer pod paljbom, Peruško prekraja nagodbu

Naslovnica Forum Komentari članaka Premijer pod paljbom, Peruško prekraja nagodbu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kako će TS potvrditi nezakonitu nagodbu i hoće li država plačati naknade štete svim oštećenim vjerovnicima i manjinskim dioničarima?


Kako će TS potvrditi nezakonitu nagodbu i hoće li država plačati naknade štete svim oštećenim vjerovnicima i manjinskim dioničarima?

a ti već znaš da je nezakonita iako uopće nije niti potpisana niti je jedna sudska instanca ocjenjivala njezinu zakonitost??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kakvi manjinski dioničari ako je firma praktički otisla u stečaj!? Kako onda ti manjinski ne spominju i većinskog dionicara Todorica da po toj logici i njemu treba nesto ostaviti i nadoknaditi!? Valjda jer nije popularno da i Todorica spominju? Kako god se okrene netko ce izgubiti više a po ovome izgleda da najviše gube vlasnici dionica i oni koji su mutili sa mjenicama. Nitko ih nije prisiljavao da uđu u aranžmane sa mjenicama i sami su preuzeli taj rizik koji je došao na naplatu.

Zorangutan
Prema tajnovitom radu Izvanredne uprave i uz ovakvu silnu žurbu da se nagodba sklopi, ne treba imati kristalnu kuglu da se pogodi sa 99% da predložena nagodba neće biti zakonita. Plus kada se vidi da lex agrokor nije usklađen sa EU pravnom.stečevinom, ne treba biti previše dalekovidan za zaključke!

Ms4
Zato što većinski dioničar je uzimao kredite a ne ovisna društva i zato jer sudska praksa u nama susjednim zemljama ne dozviljava isplatu 1 dioničaru na štetu drugih.

Ako je vrijednost dionica 0 onda je tolika vrijednost dionica i vecinskom Todoricu i manjinskim dionicarima. To je valjda logično. A za Lex je Ustavni sud utvrdio zakonitost. Mislim svatko može podici tužbu na to ima pravo samo što su to tolike svote u milijunima da će sudske troškove onaj koji izgubi platiti u milijunima kuna a možda i eura.

nadam se samo da nećemo jednoga dana iz njegovih mailova pročitati ;
ponosan sam što jašem po vama


Zorangutan
Prema tajnovitom radu Izvanredne uprave i uz ovakvu silnu žurbu da se nagodba sklopi, ne treba imati kristalnu kuglu da se pogodi sa 99% da predložena nagodba neće biti zakonita. Plus kada se vidi da lex agrokor nije usklađen sa EU pravnom.stečevinom, ne treba biti previše dalekovidan za zaključke!

o čemu ti?? potvrdom ustavnosti lex agrokora, on je postao dio pravne stečevine EU! lupate svi po redu paušalne procjene i ocjene kao da su činjenice

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Kako će TS potvrditi nezakonitu nagodbu i hoće li država plačati naknade štete svim oštećenim vjerovnicima i manjinskim dioničarima?

zna se 😀

Pokusaj pljacke, iskreno se nadam da će samo i ostati na pokusaju, a mi manjinjci da se budemo naplatili kod Peruška, drzave, Agrokora, Hanfe i kod svih onih koji nam stanu na put.
ŽIVJELA PRAVDA ZA SVE i ja bi isto omastio brke iako nisam imao prste u pekmezu.

Zorangutan

Pogledaj si Uredbu EU 2015/848 pa mi reci jel ovaj pljačkaški lex agrokor usklađen s Uredbom??? Ovakvog hibrida nema nigdje u svijetu!! Vidjet ćemo kolko je ustavan kada bude država plačala odštete 1000ama. Zato ne lupetaj!!!


Ako je vrijednost dionica 0 onda je tolika vrijednost dionica i vecinskom Todoricu i manjinskim dionicarima. To je valjda logično. A za Lex je Ustavni sud utvrdio zakonitost. Mislim svatko može podici tužbu na to ima pravo samo što su to tolike svote u milijunima da će sudske troškove onaj koji izgubi platiti u milijunima kuna a možda i eura.

Znas li ti razliku izmedu dionicara AGROKORA i Jamnice, Leda….??
Pravis se bles.av ili to jesi?

Ramljak je lijepo rekao odmah da to bez tuzbi ne ide. A tuzi se onaj tko popusi najvise. I prica da je to tako jer je onaj drugi krsio zakon. Nista novo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

noviulagac# Ne pravim se bles.av nego imam svoj stav i komentiram iz onoga što pročitam o temi Agrokor, bez da imam ikakvog izravnog doticaja ili bilo kakvog interesa a očito da ti i takvi imate kad vam je svatko “bles.av” tko nema mišljenje kao mali dionicari + veliki dioničar Todorić (ali njega neće spominju jer eto sad nije popularno)!? Procitao sam npr kolumnu novinara Vresnika u Jutarnjem od 14.V. gdje pise da su jamstva važeća jer sva su pravovremeno objavljena na burzi. Onda je i on “bles.av”!? Interes drzave s Lexom je iskljucivo zastita tako ogromnog broja radnih mjesta a ne da štiti necija ulaganja u dionice ili necije kockanje s mjenicama! A svatko na kraju može i potražiti pravdu na sudu samo sto je i to rizik s obzirom na ogromne cifre jer tko izgubi parnice trsokovi su u milijunima nečega.

New Report

Close