Plenković: Mailove nisam niti primio, niti čitao

Naslovnica Forum Komentari članaka Plenković: Mailove nisam niti primio, niti čitao

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mailove nisam dobio, niti sam ih čitao. Ali sam zato plaću uredno primio. Situacija je bilo tako obična, firma od 50,000 zaposlenika bi mogla otići u stečaj, radi se poseban zakon da se to spasi..ali ne. anemičnom nisu prineseni mailovi njegovoj pozornosti. on ne čita mailove. ili komunicira dimnim signalima ili ima nekoga tko mu prepričava pristigle mailove. da je malo agilniji, što uključuje i čitanje mailova, možda ga jadnog žgoljavog ne bi trebali remorkeri Brodospasa tegliti na sjednice Vlade…

Provizije na avionima su prava zarada. Ovo sa Agrokorom je odvraćanje pozornosti!!???

Ne mos vjerovat koje gluposti. Tako je i za dalicku govorio

Gospodine Plenkoviću, ništa Vam ne znači to što mislite ili jeste čestiti, pošteni i korumpirani. No mi znamo da se oko Vas vrte mnogo onih koji takovi nisu a Vi to tolerirate. To je prvo, a kao drugo mi Hrvati ne prihvaćamo da nas svrstavaju u zapadni balkan jer mi to nismo. Mi smo Europljani Hvati što su bile naše obitelji generacijama. Nama je balkanski mentalitet stran i dižu nam se vlasi na glavi kad nas tamo guraju a naša politika to tolerira i podržava. Pa gdje ste Vi živjeli gospodine Plenkoviću, jeste li Vi balkanskoga mentaliteta. Ako jeste tako odlazite, mi ne želimo da nam politiku i gospodarstvo vode takvi ljudi

Ja bi samo rekao da ne mora pozivati savjetnike i izvanredne povjerenike da vrate novac.

Kod korupcije se tako i onako ide u zatvor, a zamračena imovina se oduzima.

Sramota je da umjesto da se bavimo reformama i lo.povluku Ivice Todorića i prijatelja, mi se opet moramo baviti s HDZ-om po stoti put.

Da nam sudstvo i ustavni sud nije korumpiran onda bi već prijašnji slučajevi lo.povluka završilo s 30 godišnjim kaznama, pa se ovakva sr.anja više ne bi često događala.

jos malo i dostici ce razinu “slucajnog premijera” koji je rekao da je hrvatska slucajna drzava….

neznanje vas ne oslobađa odgovornosti, tako je bar u poduzetničkom svijetu

Sredit će ga crveni a …..

DAJ PET !!!

New Report

Close